Microsoft 23H2 üzerinde çalışıyor olabilir

489798

Hectopat
Makaleler
26
Herkese merhaba, Twitter kullanıcısı Xeno Panther kullanıcısına göre Microsoft 23H2 üzerine çalışıyor olabilir tabii ki kesin olmamakla birlikte ilerleyen gunlerde görebiliriz.

Kaynak;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kesin değildir.

@Recep Baltaş

Bir sonraki haberlerde görüşmek üzere. Fikirlerinizi belirtmeyi unutmayın!
Haberdir Windows 11'i eleştiren yorum yapmayınız!
UppermostHidie28.

Son düzenleme:
Herkese merhaba, Twitter kullanıcısı xeno panther kullanıcısına göre Microsoft 23H2 üzerine çalışıyor olabilir tabii ki kesin olmamakla birlikte ilerleyen gunlerde görebiliriz.

Kaynak;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

kesin değildir.

@Recep Baltaş

Bir sonraki haberlerde görüşmek üzere. Fikirlerinizi belirtmeyi unutmayın!
haberdir Windows 11'i eleştiren yorum yapmayınız!
Uppermosthidie28.

Güzel haber hocam. 👍🏻 Windows 11 23H2 sürümünü sabırsızlıkla bekliyorum. Kusura bakmayın hocam bir süredir pek aktif değildim çünkü şu Custom ROM işlerine merak saldım da😉 artık tekrardan olabildiğince aktif olmaya çalışacağım.😄

Canary kanalı "Windows 11 2023 Güncelleştirmesi" üzerinde çalışabilir ve tahminimce "Sun Valley 3, SV3" olarak adlandırılacak. Yine, Windows 11 2023 Güncelleştirmesi, Windows 11 2022 Güncelleştirmesi için Moment 4 ile birlikte piyasaya sürülebilir. Son Windows 10 özellik güncelleştirmesini de bu yıl sonunda görebiliriz.

Canary kanalıyla ilgili geliştirme dalının "Galyum" şeklinde değişeceğiyle ilgili referanslar var. Aynı şekilde Canary kanalının "rs_prerelease" yerine "zn_prerelease" şubesine başvuru yapacağından şüphem var. Canary yerine, Dev kanalı "zn_prerelease" şubesine başvuru yapabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı