Microsoft, 24 Haziran Programına Windows 11 Geliştirici Etkinliği Ekledi

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
windows-11-ekim-2021-de-gelebilir.jpg

Windows Geliştirici etkinliği, 24 Haziran’da Türkiye saati ile 22.00’da yapılacak. Microsoft, 24 Haziran’da canlı yayınlanacak olan etkinliğinde Windows 11’i duyurmaya hazırlanıyor. Windows 11’in sızdırılan sürümü bize belirli yenilikleri sunuyor olsa da yeni sürümde çok daha fazlasını görebileceğiz. Bu bakımdan şirket, bahsedilen etkinlikte yeni sürümle ilgili çok daha fazla bilgiyi bizlerle paylaşacaktır. Bununla birlikte Microsoft, aynı […]

Devamı: Microsoft, 24 Haziran Programına Windows 11 Geliştirici Etkinliği Ekledi
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Tam hali çıksın. Gerçekten müthiş olacak. Windows 10 çöpünden sonra sabırsızlık ile bekliyorum. Windows 10 çok rezildi.
Yılların öncesi Galaxy Ace kullanıp şuan bütün Android işletim sistemli telefonlar çöp demek gibi bir şey bu. :)

Gelmiş geçmiş en stabil ve en performanslı işletim sistemi Windows 10 oldu. Bilginize. 🙌🎭

Hocam, sanal makinede kullandığımda Windows 11 Windows 10'dan hızlıydı, Windows 11'in tam sürümü çıksın bence ona göre konuşalım bu konuyu.
Şuan en son çıkan işletim sistemi Windows 10 zaten.
Windows 11 diye bir şey duyurulmadı ve çıkan da RTM değil yani resmi olarak en son Windows 10 var bu tarihte... O yüzden W11'i hiç karıştırmayın. :)
Saygılarımla. :)

Geri
Yukarı