Microsoft Aile Özelliği nasıl devre dışı bırakılır?

Yugi Moto

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, ben size bilgisayarımla ilgili kafayı yedirten bir sorunu paylaşmak istiyorum

Geçen aylarda ebeveynlerim bilgisayarda çok vakit geçirdiğim için (ki öyle değil) Microsoft Aile Özelliği'ni kurdular ve artık kafayı yemek üzereyim. Bu sistemi nasıl deaktive edebilirim? Ya da en azından günlük oynama süresi 15 dakika olan GTA San Andreas'ı bu programdan gizleyemez miyim?

Şimdiden her şey için çok teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, ben size bilgisayarımla ilgili kafayı yedirten bir sorunu paylaşmak istiyorum

Geçen aylarda ebeveynlerim bilgisayarda çok vakit geçirdiğim için (ki öyle değil) Microsoft Aile Özelliği'ni kurdular ve artık kafayı yemek üzereyim. Bu sistemi nasıl deaktive edebilirim? Ya da en azından günlük oynama süresi 15 dakika olan GTA San Andreas'ı bu programdan gizleyemez miyim?

Şimdiden her şey için çok teşekkür ederim.

26 yaşında koskoca adamsın, hala seni aile özelliğiyle kontrol mü ediyorlar? (!)

Konuyla ilgili bir bilgim yok (çok şükür demeliyim sanırım) ama biraz araştırma yaptım ve şu makaleyi buldum:

Ayrıca GTA San Andreas'ı silip kurarsan belki engellemeyi bırakır hatta mümkünse başka bir yere kurabilirsin.

Oyunun save dosyaları Documents(Belgeler) klasöründe GTA San Andreas User Files klasöründe saklanır. Oyunu silmeden önce yedeklemeni öneririm 🙂

Yeni konular

Geri
Yukarı