Çözüldü Microsoft Azure'de Fatura Ödenmediğinde Ne Oluyor?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mucosoft

Megapat
Makaleler
12
Microsoft Azure'de ücretsiz makine aldım. Arka planda da fatura yani ücret işlemeye devam ediyor ücretsiz olduğu halde. (Depolamadan gidiyor. ) Ayrıca bir de ücretli makine aldığımı hesaba katın. (Henüz almadım. )

Ben bu faturayı ödemezsem ne olur? Abonelik iptal mi olur?
Ben faturayı ödemeden aboneliği iptal edersem bu faturayı aboneliği tekrar açtığımda mı ödemek zorunda kalacağım?

Kısacası fatura ile ilgili bir sorun yaşamam değil mi? Araştırdım ama Microsoft net bir bilgi vermiyor.

Yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim. Adobe Illustrator kullanmak istiyorum da. Deneme sürümüm bitti, dönem içinde de ödevlerim arttı Illustrator'a da para verecek durumda değilim. Sanal makine içerisinde Illustrator kurup 7 günlük deneme sürümünü daha kullanmak istiyorum. Ödevlerimin birkaçını bitirmek istiyorum açıkçası. Merakımdan bir konuyu danışmak istiyorum. Microsoft'un sanal makinesinde Illustrator'ı illegal bir şekilde kullanabilmemiz mümkün mü yoksa başımı ağrıtacak bir durum oluşur mu?
Amacınız düşündüğümden farklıymış. Maalesef bu konu hakkında bilgim yok.

Endüstriyel Tasarım okuyorum, yeterli güce sahip bir laptopım var, render programlarını da öğrenci sürümünü kullanıyorum. Render için de programlara da ayrı bir ücret gerekiyor. Azure için de bu geçerli mi?

Endüstriyel Tasarım okuyorum, yeterli güce sahip bir laptopım var, render programlarını da öğrenci sürümünü kullanıyorum. Render için de programlara da ayrı bir ücret gerekiyor. Azure için de bu geçerli mi?
Konuyu hortlatmış gibi oldumda hangi üniversitede endüstriyel tasarım okuyorsunuz ?rhino programını endüstriyel tasarımda en 1. çizim programı olarak mı gösteriyorlar?

Microsoft Azure'de bir makine aldığında sadece Windows lisanslı oluyor. Lisanslı yazılım kullanmak istiyorsan lisansa sahip olman gerekiyor.

Geri
Yukarı