Microsoft Defender virüslü dosya uyarısı

Flezny

Picopat
Bir dosya indirdim çalıştırdım birden fazla virüs uyarısı aldım. Sonra dosya kendiğinden kayboldu bende klasörünü sildim, silme işlemini Windows mu yaptı?

Evet ispanyol dallamalara güvenmemek lazım unkown cheatsden hata alamsam idnirmezdim neyse ki sorun yaşamadım Microsoft Defender ile başka ne yapayım? temiz olması için.
Yeni başlayanlar için AV programı öneri rehberi açmış olduğum konudan alıntı. Yardımcı olacağını düşünüyorum, dilerseniz bir tanesi içinize sinmez ise bir kaçı ile indirip tarama yapabilirsiniz.

"Second opinion" bu programlar sadece tarama maksatlı kullanılan programlardır, mevcut gerçek zamanlı koruma sağlayan AV programınıza ek olarak kendiniz bu programları tarama için kullanabilirsiniz. Dilerseniz sadece bir tanesini, bir kaçını yahut hepsini bilgisayarınıza kurabilirsiniz.
Second opinion tarama programları için önerilerimi sizler için listeleyelim: Denemek istediğiniz programın üstüne tıklayarak, indirme adresine gidebilirsiniz.

-Norton Power Eraser
-Malwarebytes Free Virus Scanner
-Emsisoft Emergency Kit
-Sophos Scand & Clean
-Eset Online Scanner
-Kaspersky Virus Removal Tool"

Son düzenleme:
Onun için silinmiş olabilir. Ama silindiği iyi olmuş. O tür dosyalar genelde virüslü oluyor.
Ekran görüntüsü 2024-03-29 124049.png

Tamam'a bastım indirdiğim dosya nenyoo gta için anımasyonunu kullanacaktım.

Tarama yaptım yeni tehdit bulunamadı dedi.
Tam tarama yapın hocam. Hızlı taramada bulunamayabiliyor.

Yeni başlayanlar için AV programı öneri rehberi açmış olduğum konudan alıntı. Yardımcı olacağını düşünüyorum, dilerseniz bir tanesi içinize sinmez ise bir kaçı ile indirip tarama yapabilirsiniz.

""Second opinion" bu programlar sadece tarama maksatlı kullanılan programlardır, mevcut gerçek zamanlı koruma sağlayan AV programınıza ek olarak kendiniz bu programları tarama için kullanabilirsiniz. Dilerseniz sadece bir tanesini, bir kaçını yahut hepsini bilgisayarınıza kurabilirsiniz.
Second opinion tarama programları için önerilerimi sizler için listeleyelim: Denemek istediğiniz programın üstüne tıklayarak, indirme adresine gidebilirsiniz.

-Norton Power Eraser
-Malwarebytes
-Emsisoft Emergency Kit
-Sophos Scand & Clean
-Eset Online Scanner
-Kaspersky Virüs Removal Tool"
Normal hileydi bir şey olacağını sanmıyorum zaten kiddons kullanıyorum tertemız her onune gelene bakmamak lazım windows defender zaten yeterınce calısıyor diye düşünuyüyorum başka antıvırusler cıhazı somuruyor zaten cpu gpu kullanımında bı anormallık yok.

Normal hileydi bir şey olacağını sanmıyorum zaten kiddons kullanıyorum tertemız her onune gelene bakmamak lazım windows defender zaten yeterınce calısıyor diye düşünuyüyorum başka antıvırusler cıhazı somuruyor zaten cpu gpu kullanımında bı anormallık yok.
evet oto silinmiş baktım tam tarama yapayım hemen.

Aslında o programlar birer AV programı değiller üstadım, yani sadece tarama maksatlı programlardır, eğer içinize sinmeyen bir durum olur ise tarama yapıp daha sonra silebilirsiniz. Eğer mevcut durumda içinize sinmeyen bir durum yok ise elbette ihtiyaç duymayabilirsiniz. Vermiş olduğunuz beğeni ifadesi için ayrıca teşekkür ediyorum. 😍

Geri
Yukarı