Rehber Microsoft DreamSpark Kayıt, Kullanım ve Lisans Alma

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kardeşim ben herşeyi hallettim. Secure Download Manager'ı da kurdum.bunun yanındaki şeyi indirip açtığımda bir hata veriyor, evet veya hayır deyince de böyle bir ekran çıkıyor. Bu ekranda dediği gibi javayı güncelledim, dediği internet explorer ayarını da yaptım fakat düzelmedi. Ne yapmam gerekiyor ? İnternette güvenilir bir yerden ''
Windows Embedded 8.1 Industry Pro with Update 64 bit '' de bulamadım ki indireyim. Sen update edebilir misin acaba veya şuradan indirebilirsin dediğin bir yer var mı? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Java ile bir alakası yok. İnternet seçenekleri altından aktif komut dizisi özelliğini aktifleştirmen gerekiyor. Normal şartlar altında eğer sisteme özel müdahalede bulunulmamışsa bu özellik otomatik olarak aktif olarak geliyor.

Ben de katıldım ve şuan keyi aldım saolun hemen indirmeye başlıyorum.

Dosyayı indirdim usb ye aktarırken olmuyor nasıl yapıcaz ?

Merhabalar. Ben DreamSpark'a yeni kayıt oldum ama Windows 10'u göremedim. Acaba platformda yok mu ?

• Verilmeyecek diye biliyorum. Sadece Premıum üyelere dağıtılıyor.

Ben de katıldım ve şuan keyi aldım. Sağ olun, hemen indirmeye başlıyorum.

Dosyayı indirdim ama USB'ye aktarırken olmuyor, nasıl yapacağız?
Konunun ana mesajına bakarsan en az 3 farklı USB'ye yazdırma ve Windows kurulumu videosu ekledim.

Merhabalar. Ben DreamSpark'a yeni kayıt oldum ama Windows 10'u göremedim. Acaba platformda yok mu?
Windows 10 ile Student adında yeni bir paket çıkarttı Microsoft. Bu sürüme sadece DreamSpark ile anlaşma içinde olan üniversitelerin ilgili fakülte öğrencileri erişebiliyor. Aldığım ve deneyimlediğim bilgi bu şekilde. Ama Windows 8.1 kurulumu sonrası rezervasyon yaptırıp Windows 10 imajı ile yükseltme yapmayı deneyin derim.

Ayrıca şua an için dağıtılan DreamSpark' daki win8.1' i win10' a yükseltilemiyorsunuz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı