Microsoft Edge 88 İle Birlikte 24 Yeni Tema Geliyor

-Microsoft Edge 88 İle Birlikte 24 Yeni Tema Geliyor-

microsoft-edge-halo-theme.jpg

Microsoft, Edge için 88 sürümünü geçtiğimiz günlerde yayınladı. Edge 88 ile birlikte yeni Edge tarayıcısının 1. yıl dönümü şerefine büyük yenilikler geliyor. Yeni özellikler, güncelleştirilmiş simgeler ve bağlam menüleri içeriyor yeni güncelleme. Hatta Sleeping Tabs desteği ile daha iyi bir pil ömrü sunuyor artık. Bunların yanında Microsoft, Edge için Halo, Gears, Forza gibi 24 tane yeni tema yayınladı.

Bu temaları indirmek ve kullanmak için;
Bu temalar ile tarayıcınızı daha görsel hale getirebilirsiniz.

Microsoft üst düzey program yöneticisi William Devereux, Microsoft'un ileriye dönük daha fazla tema yayınlayacağını ve insanların kendi temalarını göndermeleri için destek ekleyeceğini de söyledi.

Son düzenleyen: Moderatör:
2 gün önce Chrome'un arayüzünden sıkılıp Edge'ye geçtim. Arada güzel oluyor değişiklik. Aslında uzun süre kullanacağımı düşünüyorum çünkü gayet hoşuma gitti.

2 gün önce Chrome'un arayüzünden sıkılıp Edge'ye geçtim. Arada güzel oluyor değişiklik. Aslında uzun süre kullanacağımı düşünüyorum çünkü gayet hoşuma gitti.
Hayırlı olsun hocam o zaman. Ben de senelerdir Firefox kullanıyordum Chrome ile birlikte dönüşümlü olarak. En son ikisi de sıktı Edge'e geçtim. 10 ay oldu çok memnunum.

Hayırlı olsun hocam o zaman. Ben de senelerdir Firefox kullanıyordum Chrome ile birlikte dönüşümlü olarak. En son ikisi de sıktı Edge'e geçtim. 10 ay oldu çok memnunum.
Yenilenmeden önce hiç hoşuma gitmiyordu ve diğerlerine nazaran çok yavaştı. Şimdi gayet iyi arayüzünden tut simgesine kadar her şeyi hoşuma gitti. Elbet eksik yönleri vardır fakat tarayıcıları çok derinlemesine kullanmadığım için gayet memnunum.

@PossibleTurco hocam daha mesajı göndermeden beğendiniz yavaş olun :D

Yenilenmeden önce hiç hoşuma gitmiyordu ve diğerlerine nazaran çok yavaştı. Şimdi gayet iyi arayüzünden tut simgesine kadar her şeyi hoşuma gitti. Elbet eksik yönleri vardır fakat tarayıcıları çok derinlemesine kullanmadığım için gayet memnunum.
İlk zamanları Edge kötüydü doğru. Ama gittikçe iyileşiyor. O eksik yönleri de kapatılıyor yavaş yavaş. İleride çok çok daha iyi bir tarayıcı olacak umarım. :)

Bildirim gelince direkt tıklıyorum hocam hızlı beğenmiş olabilirim o yüzden. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı