Microsoft Edge 98, Edge Bar Özelliğiyle Çıktı

Ooo hayırlı olsun.
Edge eşitlemesi çalışmıyor. Bu sebeple sileceğim yine. Şuan Windows 8.1 ISO'su indirmekteyim. Eski dostuma birkaç günlüğüne döneyim dual-boot olarak. Sonuç olarak zaten Windows 7 SP1 bu yılda kullanılmaz diyorum.

Ayrıca Edge bar bende çalışmıyor. Sanırım üzerinde çalışılması gerekmekte.

Edge eşitlemesi çalışmıyor. Bu sebeple sileceğim yine. Şu an Windows 8.1 ISO'su indirmekteyim. Eski dostuma birkaç günlüğüne döneyim Dual-boot olarak. Sonuç olarak zaten Windows 7 SP1 bu yılda kullanılmaz diyorum.

Ayrıca Edge bar bende çalışmıyor. Sanırım üzerinde çalışılması gerekmekte.
O bilgisayarda Windows 11 kullandiginiz icin madalya vermeleri lazim bence, ben i7-6700HQ'ya sahip bilgisayarda Windows 10'u aşırı yavas bulmustum Core 2 Duo'yu dusunemiyorum :D

@433815 Önemli olan işlemci değil, diskin durumu ve arka plan işlemleri gibi şeyler. 10 yıldan yaşlı bir disk ile kullanıyorum. İlk açıldığında biraz yavaş ama idare ediliyor. Herkes gibi RDR 2 falan oynamadığım için 4 GB RAM'de yetiyor da artıyor :)

@433815 Önemli olan işlemci değil, diskin durumu ve arka plan işlemleri gibi şeyler. 10 yıldan yaşlı bir disk ile kullanıyorum. İlk açıldığında biraz yavaş ama idare ediliyor. Herkes gibi RDR 2 falan oynamadığım için 4 GB RAM'de yetiyor da artıyor :)
SSD'm denedigim zaman 2 aylikti ve birsey kurmadan asiri yavas oluyordu zaten. O yuzden garibime gitti o bilgisayar ile Windows 11 kullanmaniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı