Microsoft Edge açılmıyor

ayçöreğ

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Normalde tıkladığım anda açılırdı ancak Edge simgesine tıkladığımda mouse imleci dönüyor ancak açılmıyor. Görev yöneticisinde uygulamalar sekmesinde hiç açılmıyor bile. Ayarlar sekmesinden onar dedim ve onarmama rağmen bir değişiklik kaydedemedim.

Genelde orjinal olmayan malum Win10/11 sürümlerinde oluyor bu dediğiniz, ayar yaparken kökten silebiliyor bazı sistemci arkadaşlar. Microsof Store dan indirmeyi deneyebilirsiniz, muhtemelen sorununuzu çözecektir.

Genelde orijinal olmayan malum Win10/11 sürümlerinde oluyor bu dediğiniz, ayar yaparken kökten silebiliyor bazı sistemci arkadaşlar. Microsof Store'dan indirmeyi deneyebilirsiniz, muhtemelen sorununuzu çözecektir.

8 ay önce Microsoft'tan indirdiğim Windows 10 işletim sistemini ücretli bir anahtar ile aktif etmiştim. Dediğinizi denedim ve bir işe yaramadı.

8 ay önce Microsoft'tan indirdiğim Windows 10 işletim sistemini ücretli bir anahtar ile aktif etmiştim. Dediğinizi denedim ve bir işe yaramadı.
Genelde bu problemi çözüyordu, o zaman pek işe yaramasa da resmi sitesinden neler yapabileceğinize bakabilirsiniz ;

Genelde bu problemi çözüyordu, o zaman pek işe yaramasa da resmi sitesinden neler yapabileceğinize bakabilirsiniz ;

Resmi sitesini biliyorum oradaki şeyleri deneyip çözüm bulamadığım için buradan yazmıştım.

Geri
Yukarı