Microsoft Edge, Bölünmüş Ekran Özelliği Kazanıyor

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Edge Secure Network

Chromium tabanlı Microsoft Edge, Google Chrome’un kaynak tüketimi açısından verimli bir rakibi olarak kullanıma sunuldu. Internet Explorer’ın yerini alan tarayıcı Microsoft tarafından sürekli güncellenmeye, özellikler kazanmaya devam ediyor. Yeni özellikler de bildiğiniz gibi Canary kanalında test ediliyor. Edge Canary kanalında keşfedilen yeni özellik ise kullanıcıların ilgisini çekecek cinsten. Microsoft, birçok kişi yararlı olabilecek bir Split […]

Devamı: Microsoft Edge, Bölünmüş Ekran Özelliği Kazanıyor
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Firefox' u çok severim ve desteklerim ama artık bilemiyorum istemeyerek ihtiyaçlar doğrultusunda Edge kullanasım geliyor.
Üzgünüm Firefox 2008 den beri olan yolculuğumuz buraya kadarmış, biraz ara verelim belki ileride tekrar buluşuruz güle güle...

Firefox' u çok severim ve desteklerim ama artık bilemiyorum istemeyerek ihtiyaçlar doğrultusunda Edge kullanasım geliyor.
Üzgünüm Firefox 2008 den beri olan yolculuğumuz buraya kadarmış, biraz ara verelim belki ileride tekrar buluşuruz güle güle...
Az önce firefox kullandımda gerçekten eski kalmış artık. Fontlar falan farklıydı.

Az önce firefox kullandımda gerçekten eski kalmış artık. Fontlar falan farklıydı.
Gönüllülük esaslı geliştirildiğinden malesef milyar dolarla oynayan şirketler kadar hızlı gelişmiyor haliyle.
Yaptıkları işleri tebrik ediyorum ama dediğiniz gibi biraz geriden geliyor tarayıcı olarak.
Bir çok işim olan sitede problem yaratıyor. Resmi işlerimi mecbur Chrome da falan yapıyordum çünkü firefox bunlardan farklı yapı olarak ve kullandığımız sistem Chrome, Edge gibi tarayıcılarla uyumlu olarak hazırlandığından buglar oluyordu.

Edge falan da son zamanlarda yapay zekayı tarayıcıya entegre edeceğinden devrim niteliğinde şeyler olacak diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı