Microsoft Edge, En Popüler İkinci İnternet Tarayıcısı Oldu

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Microsoft Edge, En Popüler İkinci İnternet Tarayıcısı Oldu
Microsoft Edge ikinci

Chromium tabanlı Microsoft Edge, Mozilla Firefox’un önüne geçmeyi başardı. Microsoft, Chromium tabanlı Edge internet tarayıcısı ile istediğini başarmışa benziyor. Microsoft Edge’in kullanıma göre en popüler ikinci masaüstü internet tarayıcı konumuna ...

Devamı: Microsoft Edge, En Popüler İkinci İnternet Tarayıcısı Oldu
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Forumda kullanana daha rast gelmedim.
Ben çok rast geldim :) Hatta ben bile bilgisayarda ve mobilde Edge kullanıyorum :) Bu mesajı Chrome'dan yazmışım gibi görünebilir çünkü Sosyal'in tarayıcı tespit sistemi mobil Edge'i Edge olarak tespit edemiyor, Chrome olarak görüyor.

Hiç iyi haber değil.
Ben..
Kullanıyorum ve fazlasıyla memnunum. Size de tavsiye ederim.
Avast'ı tercih ederim, en azından daha kapsamlı veri topluyor.
Ben çok rast geldim :) Hatta ben bile bilgisayarda ve mobilde Edge kullanıyorum :) Bu mesajı Chrome'dan yazmışım gibi görünebilir çünkü Sosyal'in tarayıcı tespit sistemi mobil Edge'i Edge olarak tespit edemiyor, Chrome olarak görüyor.
Edge, Microsoft'un ek casusluk özellikleri eklenmiş Chrome çünkü.

Popüler olmasının sebebi acaba Windows kurulduğu an yüklenmiş olması ve herkesin 3-5 defa mecburen kullanmak zorunda kalması mı acaba? Edge’in pek başarısını görmedim ben açıkçası. Son halini veya güncellemelerini takip etmedim gerçi ama mantıken düşündüm yani.

Popüler olmasının sebebi acaba Windows kurulduğu an yüklenmiş olması ve herkesin 3-5 defa mecburen kullanmak zorunda kalması mı acaba? Edge’in pek başarısını görmedim ben açıkçası. Son halini veya güncellemelerini takip etmedim gerçi ama mantıken düşündüm yani.
Haklısın fakat ben Internet Explorer kullanıp sürücü ve Chrome yüklüyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı