Microsoft Edge İçin Dahili VPN Özelliği Geliyor

Niye herkes operaya nefret kusmuş güzel uygulama değil mi yav :D Soldaki o bağlamlar barı falan acayip işlevsel bence. Edgede sevdiğiz özellikler neler?

Edge'de sevdiğiniz özellikler neler?
Arayüzü güzel, Windows 10 ve 11 ile iyi çalışıyor, PDF açarken çizme vb. işlemi işlevsellik katıyor. Bir de Bing kenar çubuğu ile görsel arama ve masaüstünde de çalışan Edge kenar çubuğu gibi özellikleri de oldukça kullanışlılık katıyor.

Merak ettim deneyeceğim. Android versiyonu var mı? Tablette senkronize çalışsa çok güzel olur benim için.
Şansa ben de hem PC'de hem tablette kullanıyorum. Evet, Android'de var. PlayStore'dan edinebilirsiniz. Fakat mobil arayüzü çok kullanışlı sayılmaz. Ayrıca senkronizasyon bazen sorun çıkarabiliyor. Benim tüm yer imlerim uçmuştu mesela bir keresinde.

Şansa ben de hem PC'de hem tablette kullanıyorum. Evet, Android'de var. Play Store'dan edinebilirsiniz. Fakat mobil arayüzü çok kullanışlı sayılmaz. Ayrıca senkronizasyon bazen sorun çıkarabiliyor. Benim tüm yer imlerim uçmuştu mesela bir keresinde.

Vallahi indirip denedim biraz, çok hoşuma gitti koleksiyon kısmı özellikle çok ihtiyacım olan bir özellik Opera'da yoktu çoklu sekmelerde sıkıntı çekiyordum. PC'de de seversem 100'den fazla sekmemle kavimler göçü yapacağım Edge'e :D

Ne çok Opera düşmanı varmış arkadaş. Gören de sanacak diğer bütün tarayıcılar verinizi gizli kasalarda tutuyor.

Geri
Yukarı