Microsoft Edge İçin Secure Network Duyuruldu

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Edge Secure Network

Microsoft, Edge internet tarayıcısı için resmi olarak yerel bir VPN servisi duyurdu. Edge için Secure Network (Güvenli Ağ) olarak adlandırılan özellik sınırlı bir Edge Insider grubu için ön izlemeye sunuldu. Kullanıcılar kısa süre önce özelliğin ilk izlerini fark etmişti. Microsoft Edge Secure Network, üçüncü taraf yazılım veya uzantıların yüklenmesini gerektirmeyen basitleştirilmiş bir VPN olarak karşımıza […]

Devamı: Microsoft Edge İçin Secure Network Duyuruldu
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Microsoft Edge'nin çok fazla kullanıcısı olduğunu sanmıyorum. Tabii ki yenilik gelecekse gelsin de Explorer gibi başlangıçta doğrudan yüklenmeseydi bence kullananı olmazdı.

Microsoft Edge'nin çok fazla kullanıcısı olduğunu sanmıyorum. Tabii ki yenilik gelecekse gelsin de Explorer gibi başlangıçta doğrudan yüklenmeseydi bence kullananı olmazdı.
Edge gercekten populer bu arada. Chromium tabanina gectiklerinden beri kullanici sayisinda bir patlama yasadi Edge.

Microsoft Edge, aşırı zorunluluk veriyor ve beni sıkıyor. Bu yüzden hızlı vb. özellikleri olsa bile kullanasım gelmiyor. Çoğu kullanıcının balon mesajlar yüzünden kullanmadığını düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı