Microsoft: Edge kullanmayanlar Windows 11'e geçemeyecek

Chrome'dan geçtim, tekrar Chrome'a döndüm. Garip garip takılmalar ve kasmalar yapıyordu. Kullanmam.

IE kullanan da zaten yoktur herhalde.

Açıkçası Edge Chrome tarayıcısından daha düzgün çalışıyor. Hangi cihaza geösem donanım hızlandırmayı kapatmazsa çok pis kasıyor. Hatta gecikme hat safhada. Edge'de böyle bir şey yok.

Şirket, IE'yi başta bitirdi. Şimdi ise Chrome, Firefox ve bütün tarayıcıları bitirmek isteyip herkesin kendi tarayıcısını kullanmasını istiyor.

Belki Firefox Opera biter belki bitmez belli olmaz ama Chrome'un bitmesi imkansız. Çünkü bilgisayardan çok telefon var ve hepsinde Chrome kurulu geliyor. Chrome kullanan ve asla Edge kullanma ihtimali olmayan bana göre bile Microsoft zorba ise Google 100 X zorba filandır. Ayrıca Edge'ninde Chrome tabanlı olduğunu hatırlatırım. Ben Microsoft'a güvenmiyorum sadece.

Belki Firefox Opera biter belki bitmez belli olmaz ama Chrome'un bitmesi imkansız. Çünkü bilgisayardan çok telefon var ve hepsinde Chrome kurulu geliyor. Chrome kullanan ve asla Edge kullanma ihtimali olmayan bana göre bile Microsoft zorba ise Google 100 X zorba filandır. Ayrıca Edge'ninde Chrome tabanlı olduğunu hatırlatırım. Ben Microsoft'a güvenmiyorum sadece.
Microsofta güvenmeyip Google'a güveniyorsanız söyleyeyim;Aynı tas aynı hamam.

Açıkçası Edge Chrome tarayıcısından daha düzgün çalışıyor. Hangi cihaza geösem donanım hızlandırmayı kapatmazsa çok pis kasıyor. Hatta gecikme hat safhada. Edge'de böyle bir şey yok.

Ben de böyle düşünüyordum, ta ki kendi başıma gelene kadar. 3-4 sekme açıkken bile garip grup hareketler yaşadım Edge'de. Sizde olmuyorsa ne mutlu. Bende de Chrome'da böyle bir problem yok, o yüzden ondayım.

Şirket, IE'yi başta bitirdi. Şimdi ise Chrome, Firefox ve bütün tarayıcıları bitirmek isteyip herkesin kendi tarayıcısını kullanmasını istiyor.

Bu düşünce yüzüne rekabet cezası yiyebilir Microsoft tekelleşme yapmaya çalışıyor IE kullanıcılarını bu yöntem ile Edge kullanması için yapsa neyse.

Bu Microsoft artık şımarmaya başladı alt tarafı bir Edge geliştirdin kardeşim sanane ne kullanıyorsam batıyor mu sana?
Chrome kullanıyorum ve Windows 11'de geçmem zaten.
Kendileri bilir 2 3 yıl sonra hatalarını anlayacaklar bunlar hatayı zaten başta TPM 2.0 ile yaptılar ama neyse.

Ben de böyle düşünüyordum, ta ki kendi başıma gelene kadar. 3-4 sekme açıkken bile garip grup hareketler yaşadım Edge'de. Sizde olmuyorsa ne mutlu. Bende de Chrome'da böyle bir problem yok, o yüzden ondayım.

Yahu arkadaş başkasında ne garip grup hata varsa çıkar bana bambaşka kimsede sorun çıkarmayan şeyler sorun çıkarır. Xiaomi MIUI yazılımı sorunludur bu Xiaomi tarafından kabul edilen bir şey ama bende tık yok. Anlamadım gitti. Şanslı bir şanssız mıyım ben yahu.

Yeni konular

Geri
Yukarı