Microsoft Edge silinmiyor

caga_89

Kilopat
Merhaba.

Bu uygulamayı bilgisayarımda istemiyorum.
İnternetten yollar araştırdım.
Hiçbir şekilde silemiyorum.
Kodlar denedim olmadı. Kaldırma programı Edge'i hiç görmüyor bile.
Silmeyi başaran var mı?

Çok doğru bir yorum ama Chrome'un manevi değeri yüksek.
Hocam bizim milletimiz kolay kolay bırakamıyor alıştığı şeyleri. Windows XP gittikçe çöpleşmeye başladığında bile XP güzellemeleri yapanlar vardı. Chrome'da aynı şekilde gittikçe çöpleşiyor. Her güncelleme de batırıyorlar. İlk çıktığı zamanlarda çok iyi bir tarayıcıydı. Sonradan çok bozdu. Aynı Chromium motorunu kullanan Edge bile daha iyi kendisinden. Chrome benim için ölmüştür.

Hocam bizim milletimiz kolay kolay bırakamıyor alıştığı şeyleri. Windows XP gittikçe çöpleşmeye başladığında bile XP güzellemeleri yapanlar vardı. Chrome'da aynı şekilde gittikçe çöpleşiyor. Her güncelleme de batırıyorlar. İlk çıktığı zamanlarda çok iyi bir tarayıcıydı. Sonradan çok bozdu. Aynı Chromium motorunu kullanan Edge bile daha iyi kendisinden. Chrome benim için ölmüştür.

Edge'nin simgelerini arayüzünü beğenmiyorum hiç. Çok güzel bir tarayıcı ama benlik değil :D.

Merhaba.

Bu uygulamayı bilgisayarımda istemiyorum.
İnternetten yollar araştırdım.
Hiçbir şekilde silemiyorum.
Kodlar denedim olmadı. Kaldırma programı Edge'i hiç görmüyor bile.
Silmeyi başaran var mı?

Ben sana silmeni önermem, ama yine de silmek istiyorsan IObit unistaller programını kullanabilirsin.

Kardeşim Edge ne yaptı sana neden istemiyorsun?
Kaldıramazsın diye biliyorum yanlış olmasın.
Oyun oynarken cpu da çalışıyor gözüküyordu.
Edge güzel bir tarayıcı hocam. Ön yargılı davranmayın. Bence silmeden bir şans verin. Chrome'dan çok daha iyi bir tarayıcı. RAM ve CPU canavarı Chrome'u kullanmak istiyorsanız siz bilirsiniz. Zevkler ve renkler tartışılmaz. :)
Android için ne durumda edge?

Yeni konular

Geri
Yukarı