Microsoft Edge vs Opera GX

Her tarayıcı konusunda görüyorum seni kendini hemen belli ediyorsun.

Opera GX'i bir süre kullandım ve kötü. Chrome ya da Edge kullanın. Opera'nın sözde reklam engelleyicisi, açılır pencereleri bile engellemiyor. VPN desen aynı adresi birkaç kişiye veriyor vs.

Merak etmeyin göz ardı listem herkese açık.
Gülme emojisi ata ata emoji banı yiyceksin ha.

Düzgün çalışıyor demişsin. Sen Opera'ya laf atmadan önce Türkçeyi öğren.

Ne de yazmışım farkındaysanız. Ayrıca size şahsi bir şey de söylemedim, Türkçeyi öğren diyecek kadar neden sinirlendiniz? Bu konu fikirlerimizi belirtmek için var.

İkisi arasında Edge bana göre daha performanslı bir tarayıcı. Hem hafif hem de sade ve kullanışlı bir arayüze sahip, Windows ile optimize tek tarayıcı bana göre. Opera 2016 yılında Çinlilere satıldıktan sonra baya kötüleşti, reklam engelleyici falan doğru düzgün çalışmıyor. GX versiyonu da kendine kullanıcı çekmek için adına "gaming" diyen ve küçük yaş kitlelerinin de hemen atladığı bir tarayıcı. Yani benim anlamadığım ışıklı ve gaming olunca ne oluyor. Bir kaç yıldır da verileri satmakla adı çok anılıyor Opera'nın. Çinlilerden her şey beklenir.

Hiçbiri Chrome en güvenlisi en iyisi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…