Microsoft Edge YouTube siyah ekran

Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Computer Specs: Ryzen 5 5600, RX 6700 XT, B450, 8+8 3200 DDR4 Ram, Windows 11 Home,

Monitor: Dell G2722HS 27" 165Hz 1ms 1080p IPS + Sony TV

Equipment: Keyboard G513 Carbon, Mouse G305, Whell G29, Headphone Razer Blackshark V2 X

Other Devices: iPhone 14 Pro (UK), Apple Watch 7 Green 45mm Cellular
Meslek
Askeri Personel
Yeni SSD aldım ve içine temiz kurulum Windows 10 yükledim Microsoft Edge'de bazı YouTube videoları açılmıyor. Video siyah görüntü yok ses geliyor. Bir kaynakdan şöyle bir çözüm gördüm işe yaramadı "

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

" (Not: Sadece Microsoft Edge'de yaşıyorum sorunu Chrome, Firefox'i Opera'da sorun yok.)
---Sistem özellikleri---
i5-2410M.
Radeon HD 7400M series.
4 GB 1333MHz DDR3 RAM.
Windows 10 Pro.
(Bütün driverler güncel)

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorunu yeni Edge tarayıcısında mı yaşıyorsunuz? Eğer eski koyu mavi ikonlu Edge tarayıcısını kullanıyorsanız güncelleme yapınız. Windows Update üzerinde çıkmayabiliyor, googledan "Yeni Edge indir" diyerek edinebilirsiniz.

Yeni sürümde zaten tarayıcı chromium tabanlı olduğu için Chrome ile pek farkı yok, problem yaşamamanız gerekir.

Sorunu yeni Edge tarayıcısında mı yaşıyorsunuz? Eğer eski koyu mavi ikonlu Edge tarayıcısını kullanıyorsanız güncelleme yapınız. Windows Update üzerinde çıkmayabiliyor, googledan "Yeni Edge indir" diyerek edinebilirsiniz.

Yeni sürümde zaten tarayıcı chromium tabanlı olduğu için Chrome ile pek farkı yok, problem yaşamamanız gerekir.
Sadece edge de yaşıyorum sorunu. Mavi ikonlu edge değil yeni edge chromium kullanıyordum çalışmadığı için sildim chrome kullanıyorum şuan sorun çözülürse tekrar edgey geçmek istiyorum.

Geri
Yukarı