Microsoft Edge'de arama yapılmıyor

frknyilmaz69

Hectopat
Daha fazla  
Bugün bilgisayarıma Windows 10 format atıp yapı 1803'ü indirip kurdum. Sürücüleri indirip yükledim virüs programı kurdum indirme işlemlerini Edge tarayıcısından yaptım. Sonra durup dururken Edge'de arama yapmamaya başladı ana sayfaya bazen giriyor bazen girmiyor. Başka bir site arattığımda arama yapmıyor. Mağazadaki uygulamalar indirilip güncelleniyor ve telefonda WiFi'ye bağlandığında internet sorunsuz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Adım adım uygula ve test et.

Geçmişi sil, tarayıcı verilerini sil.

Ayarlar--> Uygulamalar --> Microsoft Edge -->Gelişmiş Seçenekler burada Sıfırla bölümünden Sıfırla butonuna bas.

Yönergeye göre uygula. Complete Internet Repair ile İnternet Bağlantı Ayar Onarımı

Güvenlik yazılımını devre dışı bırak.

Bilgisayarı kapatmıştım şimdi açamıyorum başka bir konuda bahsettiğim 1 uzun 3 kısa bip sorunu var şimdi bunu ard arda yapmaya başladı ve ekran bilmiyor açılıncada bios ekranında mavi ekranda kalıyor sistemi açmayı başarabilirsem bunu deneyeceğim teşekkürler.

1 uzun 2 kısa bip ve 1 uzun 8 kısa bip sesi sorunu ekran kartında gösteriyor ama 1 uzun 3 kısa bip RAM'den kaynaklanır. Aklıma bir fikir gelmedi.

Düzenleme: BIOS'lar arası farklar mevcutmuş. AMI BIOS kullanıyorsanız yukarıda söylediğim şey geçerli. Diğer BIOS'larda dediğiniz şekilde bip sesi ekran kartı arızası gösteriyor. Ek olarak takılı olan çevre birim aygıtlarının kısa devre ihtimali de varmış. Onu da kontrol edin. Takılı sabit diskleri de kontrol edin.

Son düzenleme:
1 uzun 2 kısa bip ve 1 uzun 8 kısa bip sesi sorunu ekran kartında gösteriyor ama 1 uzun 3 kısa bip RAM'den kaynaklanır. Aklıma bir fikir gelmedi.

Düzenleme: BIOS'lar arası farklar mevcutmuş. AMI BIOS kullanıyorsanız yukarıda söylediğim şey geçerli. Diğer BIOS'larda dediğiniz şekilde bip sesi ekran kartı arızası gösteriyor. Ek olarak takılı olan çevre birim aygıtlarının kısa devre ihtimali de varmış. Onu da kontrol edin. Takılı sabit diskleri de kontrol edin.

Bilgisayarı açmayı başardım ama ne Microsoft edgede nede başka bir tarayıcıda arama yapamıyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı