Microsoft Edge'den gelen bildirim virüs mü?

ibrahimkekec

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Grafik Tasarımcı
Microsoft Edge - bu bildirim virüs mü?

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    49,4 KB · Görüntüleme: 142
Tabii ki virüs, sorgulamaya gerek bile yok. Hayır neden durduk yere böyle bir siteden mesaj gelsin ki? Edge için olan bildirimleri kapatabilirsiniz.

Hepinize teşekkür ederim. Ayarlardan bildirimleri kapattım ama virüsü kökten nasıl temizleyebilirim öneriniz var mı?

Hepinize teşekkür ederim. Ayarlardan bildirimleri kapattım ama virüsü kökten nasıl temizleyebilirim öneriniz var mı?
Bu tam olarak bir virüs değil aslında. Sadece yanlış sitelerden gelen bildirimlere izin vermişsiniz. O sitenin hangisi olduğunu bulursanız, bildirimlerini engelleyebilirsiniz. Uğraşmak istemiyorsanız bildirimleri kapatın. Linke tıklamadığınız sürece bir zararı yok bildirimin.

Edit: Simgesinden tanıdığım kadarıyla bir programın crackini indirmiştim oradan gelmiş olmalı. Bu bildirimi kaldırsam yeterli olur mu virüs silmek vb. ekstra işlem gerekir mi?
1637398383924.png

Edit: Simgesinden tanıdığım kadarıyla bir programın crackini indirmiştim oradan gelmiş olmalı. Bu bildirimi kaldırsam yeterli olur mu virüs silmek vb. ekstra işlem gerekir mi?Eki Görüntüle 1220600
Sisteminizde virüs yok, sadece bir site bildirim gönderiyor. Bu bildirimi engellerseniz ortada hiçbir sorun kalmayacak.
Tabii gelen linke tıkladıysanız orası başka.

Geri
Yukarı