Microsoft Flight Sim X için PC

Optimizasyon konusunda sıkıntı var ve oyunu ayakta tutan eklentiler.Soğutucu değişecek ama RAM yeterli diye düşünüyorum.Ayrıca size i7 2670qm ile yaptığım videoyu gösteriyorum desktop ile aradaki farkı görebilirsiniz üstteki videolardan.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaş CL 8 ram ararken siz ona Cl 10 öneriyorsunuz. CL 10'un miladı doldu. Biz 1866 Mhz rami Amd işlemcilere uygun görüyoruz. İntel işlemciler için gereksiz fakat FSX optimizasyon sıkıntı dolayısıyla 1866 Mhz gerektirebilir. 2133 Mhz nedir yahu ?

Arkadaş CL 8 ram ararken siz ona Cl 10 öneriyorsunuz. CL 10'un miladı doldu. Biz 1866 Mhz rami Amd işlemcilere uygun görüyoruz. İntel işlemciler için gereksiz fakat FSX optimizasyon sıkıntı dolayısıyla 1866 Mhz gerektirebilir. 2133 Mhz nedir yahu ?
Tamam kardeşim ben ortadan çekiliyorum o zaman optimizasyon sıkıntısı olduğunu bilmiyordum. Ayrıca, CL8 ram bulmak çok zor. CL9 da önerdim arkadaşa. 2133'ün neresi zarar? (oyun dışı için) 3000mhz anakart var ortada.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı