Microsoft Flight Simulator 2020, Donanım Satışlarını Hızlandıracak

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Microsoft Flight Simulator 2020

Araştırmacı JPR’ye göre Microsoft Flight Simulator 2020 meraklıları, PC donanımı ve ekipman konusunda daha fazla harcama yapma eğiliminde. Microsoft, çarpıcı grafikleriyle oyuncuları etkileyen ancak yüksek sistem gereksinimleri sebebiyle düşük kare ...

Devamı: Microsoft Flight Simulator 2020, Donanım Satışlarını Hızlandıracak
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Ya Allah aşkına, RTX 2060 ile 15 FPS ile oynuyorum. Büyük şehirlere gidince 6-7'i gördüm. Bir Minecraft RTX bir de bu. PC'mden soğudum bir de donanım sattıracakmış hah :D.

Eninde sonunda düzelecek böyle kalmaz bu. Ekran kartından çok işlemci ve hala kullanılan DX11 sorunu var oyunda.

Eninde sonunda düzelecek böyle kalmaz bu. Ekran kartından çok işlemci ve hala kullanılan DX11 sorunu var oyunda.

Yani bir de düzeltmesinler, böyle bir oyunu 60+ FPS ile oynamanın keyfini düşünemiyorum. Koskoca Microsoft'un Forza serisi gibi güzel bir optimizasyon ile sunsaydı kim bilir şu an ne olurdu.

Ben evimin üzerinden geçeyim dedim A320neo ile olmuyormuş, Vega 64 ile 1080P en yüksekte 30-40 FPS arası almam da cabası... Bu yetmezmiş gibi 1080P ve 2K'da aynı ayarda neredeyse aynı FPS'yi alıyorum, acilen optimizasyonu düzeltmeleri lazım. Bu oyun için ekipman-donanım alır mıyım? Hayır, dedikleri gibi bir güzellik göremedim. Grafikler çok iyi ama o optimizasyon sorunu çileden çıkardı, sırf bu oyun için joystick almıştım ama yakında satacak gibiyim.
Ya Allah aşkına, RTX 2060 ile 15 FPS ile oynuyorum. Büyük şehirlere gidince 6-7'i gördüm. Bir Minecraft RTX bir de bu. PC'mden soğudum bir de donanım sattıracakmış hah :D.
2060 ile o performansı almanız içler acısı... İsterseniz kartları takas edebiliriz :D
Gaming Z modeliymiş, yok o bana gelmez çok pahalı.

Ben evimin üzerinden geçeyim dedim A320neo ile olmuyormuş, Vega 64 ile 1080P en yüksekte 30-40 FPS arası almam da cabası... Bu yetmezmiş gibi 1080P ve 2K'da aynı ayarda neredeyse aynı FPS'yi alıyorum, acilen optimizasyonu düzeltmeleri lazım. Bu oyun için ekipman-donanım alır mıyım? Hayır, dedikleri gibi bir güzellik göremedim. Grafikler çok iyi ama o optimizasyon sorunu çileden çıkardı, sırf bu oyun için joystick almıştım ama yakında satacak gibiyim.

2060 ile o performansı almanız içler acısı... İsterseniz kartları takas edebiliriz :D
Gaming Z modeliymiş, yok o bana gelmez çok pahalı.

Gittim NY'a binalar çamurdan yapılmış gibiydi ortada bir güzellik göremedim o anlamda. Bende mi bir sorun var çözemedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı