Microsoft Flight Simulator şehir isteği

Oyunun steam dan indirirken ki saçmalığı yüzünden yani oyun içi indirme yüzünden oyunu maalesef denemek adına korsan indirmek zorunda kaldım. Sebebi ise sistemim kaldıracak mı akıcı oynaya bilecek miyim. eeee Madem gamepass ile alsaydın diyecekler olacak. Zaten daha öncesinden aldığım için şuan 35 lira gibi bir ücret istiyor bir oyunu denemek için de bu kadar para vermek istemedim. Neyse açıklamam yeterli diye düşünüp konuma geçiyorum.
Oyun korsan olduğu için mi bilmiyorum ama kendi köyüme gittiğim de çay bahçesi olması gereken yerlerde evler vardı köyün benim köyüm ile alakası dahi yok. Hadi köy lan orası her yeri de bire bir nasıl yapsınlar diyorsun. Ankara da oturuyorum ve toki konutlarına gittiğim de 13 katlı binalar 2 katlı villa gibi görünüyordu hiç alakası bile yoktu oturduğum yer ile yani bir çok yer hiç benzemiyor binaları yapay zeka uyduruktan spawn etmiş geçmiş gibi geliyor. Bu sebeple oyundan soğudum ve sildim. Uzaktan bakarak uçup gezecek isen manzara gayet güzel ama yok biraz yaklaşayım dersen oyundan soğursun benim gibi... Dediğim gibi bunun sebebi korsan olması ile alakalı mı hiç bilmiyorum.
Bu arada oyunu ultra grafik ayarlarda oynadım 2K da 40 FPS falan aldım GTX 1080 ile

Geri
Yukarı