Microsoft Flight Simulator şehir isteği

Taha E.1907

Hectopat
Yer
Şükrü Saraçoğlu Stadyumu
Daha fazla  
Arkadaşlar uzun zamandır köyüm olan Çankırı/Atkaracalar'a gidemedim. Ayrıca oyunda nasıl gözüktüğünü de merak ediyorum açıkçası. Oyuna sahip olan arkadaşlar varsa videoya alıp, köyümün üstünden alçak uçuş yaparsa çok makbule geçer. Şimdiden teşekkürler. (Hemen Çerkeş köyünü geçince sağda kalıyor, Aytaç fabrikasını görürsünüz zaten.)

Adsız.png

Son düzenleme:
Arkadaşlar uzun zamandır köyüm olan Çankırı/Atkaracalar'a gidemedim. Ayrıca oyunda nasıl gözüktüğünü de merak ediyorum açıkçası. Oyuna sahip olan arkadaşlar varsa videoya alıp, köyümün üstünden alçak uçuş yaparsa çok makbule geçer. Şimdiden teşekkürler. (Hemen Çerkeş köyünü geçince sağda kalıyor, Aytaç fabrikasını görürsünüz zaten.)

Eki Görüntüle 642514
ben Çerkeşliyim Çerkeş köy değil ilçe :)

Az önce oynuyordum ama köyünüzün varlığından emin olmamakla birlikte var olsa da 3 boyutlu birkaç binadan başka bir şey görebileceğinizi zannetmiyorum :D.

Harita bildiğim kadarıyla oyun oynanırken bir yandan yükleniyor ve siliniyor. O yüzden internet bağlantısı gerekiyor. Dünya haritası komple simule edilmiş olabilir.

Ben videosunu izledim ve bence Google Maps sayesinde etrafta gezinme Simulator'ı gibi olmuş diyebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı