Microsoft Flight Simulator yavaş indirme hızı

İşletim sistemi
Windows 10

Ek01000

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Birmingham
Daha fazla  
Arkadaşlar selamlar, yakın zamanda Gamepass aldım ama oyun inanılmaz yavaş iniyor. 100 megabit internetim olmasına rağmen 2.5 Mbits/s hızını geçmiyor. Gece açık bıraktım ve 8-9 saatte indire indire 9 GB indirmiş. CMD'den yapılması söylenen her şeyi yaptım ama nafile. Hiçbir şey değişmedi. Çözümünü bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.

Arkadaşlar selamlar, yakın zamanda Gamepass aldım ama oyun inanılmaz yavaş iniyor. 100 megabit internetim olmasına rağmen 2.5 Mbits/s hızını geçmiyor. Gece açık bıraktım ve 8-9 saatte indire indire 9 GB indirmiş. CMD'den yapılması söylenen her şeyi yaptım ama nafile. Hiçbir şey değişmedi. Çözümünü bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.

Gamepass de benim de aynı sorunum vardı ne yaptıysam çözemedim maalesef.

NAT probleminden dolayı.

@Gunfheum hocam bende durum internet ile alakalı değil. Çünkü Steam'de tam hızımla indirme yapabiliyorum ama Flight Simulator şu anda 2.5 Mbits/s'e sabitlendi.
1610608675205.png

@Talha murat nasıl çözeriz NAT problemini?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu videoda yer alan talimatları uygulayıp sonucu tekrar bizimle paylaşır mısın? Yorumlarda işe yaradığını söyleyen birçok kullanıcı bulunmakta.

Hocam, sorun Microsoft kaynaklı. Sunucu sorunları sürekli oluyor. Kendi destek sitesinde bile doğru dürüst çözüm yok. Aslında, ucuz olmasa alınacak bir abonelik değil.

Hocam, sorun Microsoft kaynaklı. Sunucu sorunları sürekli oluyor. Kendi destek sitesinde bile doğru dürüst çözüm yok. Aslında, ucuz olmasa alınacak bir abonelik değil.

Bu yavaşlamanın sebebi yoğunluk zaten çalışmalarını yaptıklarını söylediler ayrıca dediğim yöntemleri yapınca %70 sorun daha iyi olacaktır.

Geri
Yukarı