Microsoft Flight Simulator yavaş iniyor

İşletim sistemi
Windows 10

Xenization

Hectopat
Oyunu kendi Launcher'ı üzerinden indiriyorum, 100Mbit internetim var yani 12, 5 MB/s ile indirmem lazım oyunu. Ama 1, 3 MB/s'de hız takılı kalıyor. Çözmenin bir yolu var mı?

Ben de aynı dertten muzdaribim. Hattım 70Mbit ama 5Mbit ile indiriyor. Disk kullanımı yok, başka bir sorun olmalı. 1 haftadır bitiremedim indirmeyi.

- Sorunun çözümüne dair bir tavsiye buldum test ediyorum.

- Arkadaşlar çözümü buldum. Hızınız belli bir limitin üstüne çıkmıyorsa linkteki yöntemi yapmanız yeterli.

Son düzenleme:
Oyunu kendi Launcher'ı üzerinden indiriyorum, 100Mbit internetim var yani 12, 5 MB/s ile indirmem lazım oyunu. Ama 1, 3 MB/s'de hız takılı kalıyor. Çözmenin bir yolu var mı?
Arkadaş paylaşmış zaten. Videosu da var. Ben buradaki komutu uygulayınca hız problemi ortadan kalktı. Saatte 1 gb indiriyordu şimdi 5 dakikada...

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaş paylaşmış zaten. Videosu da var. Ben buradaki komutu uygulayınca hız problemi ortadan kalktı. Saatte 1 GB indiriyordu şimdi 5 dakikada...

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Başta işe yaramıştı fakat tekrar eski haline döndü

Son düzenleme:
Arkadaş paylaşmış zaten. Videosu da var. Ben buradaki komutu uygulayınca hız problemi ortadan kalktı. Saatte 1 GB indiriyordu şimdi 5 dakikada...

Bende işe yaramadı :(
100Mbps internetim var ve 9mbqs ile indiriyorum. Neden böyle saçma bir sistem yapmışlar? Ne güzel Microsoft Store'dan 100Mbps ile indirebiliyordum.
Edit; restart atınca düzeldi, şu anda 90Mbps ile indirebiliyorum.
Başta işe yaramıştı fakat tekrar eski haline döndü

Bende de sizinki gibi tekrar eski haline döndü :(
ve şu anda aynı yolu denediğimde işe yaramıyor :(

Son düzenleme:

Merhaba ben sorunu cozdum CMD'yi yönetici olarak calıstırıp "netsh int tcp set global autotuninglevel = normal
" Sunu yazıp Launcher'ı yenıden baslatırsanız sorun duzelıyor.

Merhaba ben sorunu cozdum CMD'yi yönetici olarak calıstırıp "netsh int tcp set global autotuninglevel = normal
" Sunu yazıp Launcher'ı yenıden baslatırsanız sorun duzelıyor.

Bende bu yöntem ilk 10 dakika işe yarada ancak bir süre sonra işe yaramamıştı her ne kadar denesemde bir daha düzelmedi.
Ben sorunu VPN açarak çözdüm, 100 ile değil de ortalama 35Mbps ile indirdim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bayağı bir süre geçmiş ama benim 80'di eve geldiğimde bir anda 60'a indi ve 2.30 saattir 70'e geçemedi 69 da kaldı indirme hızıda 2 gözüküyor ne yapayım.

Yeni konular

Geri
Yukarı