Microsoft Game Pass Ultimate almaya değer mi?

Değer tabii ki. Xbox Game Pass, Amazon Prime gibi hizmetlere çok destek vermeliyiz. Yani şu döviz kuruna rağmen gayet uygun fiyata ülkemizde bu hizmetleri veriyor bazı firmalar. EA Play dediğimiz hizmet tek başına Xbox Game Pass'dan pahalı zaten :D Xbox Game Pass çok büyük bir hizmet. Türkçe yama konusuna gelince EA Play oyunlarına kolay yama atılıyor. Xbox Game Pass oyunlarına yama atmak en son zordu, şuan da ne durumda net bir bilgim yok. Fakat imkansız değil atılıyor yani Türkçe yama. Kesinlikle tavsiye ederim Xbox Game Pass'ı.

Bence değer ama Türkçe yama yapmak zormuş.
Türkçe yama şart değil benim için. Oynadığım oyunların büyük bir çoğunluğunu ingilizce oynuyorum.
Xbox'ın özel oyunları zaten PC üzerinde mevcut gereksiz bir harcama olur Xbox alınmaz Game Pass for PC alınır.
Xbox alma sebebim arkadaşlarla her hafta oyun gecesi düzenliyoruz. Hem orada kullanmak için hemde bilgisayardan sıkıldığım zamanlar televizyonda oyun oynamak istiyorum.
Xbox'un varsa kesinlikle değer bence.
PS3 sahibiyim fakat oyun konusunda sıkıntı yaşıyorum. O yüzden Xbox almayı planlıyorum Game pass ultimate ile.
Evet değer. Tabi paranız varsa.
Aylık 45₺ çok makul bir fiyat. Her ay Amazon Prime için 8 ₺ Youtube Premium için 17 ₺ Netflix için 10 ₺ ödüyorum. O yüzden para konusunda sıkıntım yok. 45 ₺ bir sürü oyun oynama imkanım olacak bu sayede.
Yurtdışında yaşıyorsan, Türkiye dışı çoğu ülkede 3 ay 1$ kampanyası vardı. Bir bak.
Onu nereden öğrenebilirim hocam?
Bu olabilir fakat bana biraz saçma bir istek gibi geldi 😂 ya da ben yıllardır konsol kullandığım için sıkıldım emin değilim.
Benim içinde halen daha ukte olarak kaldığı için hevesim taze o konuda, 😂 yıllardır pc oyuncusuyum.

Son düzenleme:
Türkçe yama şart değil benim için. Oynadığım oyunların büyük bir çoğunluğunu ingilizce oynuyorum.

Xbox alma sebebim arkadaşlarla her hafta oyun gecesi düzenliyoruz. Hem orada kullanmak için hemde bilgisayardan sıkıldığım zamanlar televizyonda oyun oynamak istiyorum.

PS3 sahibiyim fakat oyun konusunda sıkıntı yaşıyorum. O yüzden Xbox almayı planlıyorum Game pass ultimate ile.

Aylık 45₺ çok makul bir fiyat. Her ay Amazon Prime için 8 ₺ Youtube Premium için 17 ₺ Netflix için 10 ₺ ödüyorum. O yüzden para konusunda sıkıntım yok. 45 ₺ bir sürü oyun oynama imkanım olacak bu sayede.

Onu nereden öğrenebilirim hocam?
Muhtemelen Xbox Game pass yazsan çıkar. Çıkan siteye (Microsoft veya Xbox sitesi) giriş yaptığında 3 ayı seç, 1$ yazıyorsa oluyordur işte. Sadece Amerika'da da geçerli olabilir, emin değilim. Türkiye kartlarıyla kabul etmiyordu ödemeyi.

Geri
Yukarı