Game Pass almaya değer mi?

Mehmet967

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba bugüne kadar oynadığım tek hikayeli oyun Mafia 2 artık FIFA, Valorant, CS:GO'dan bıktım ama artık farklı bir oyun oynamak istiyorum Game Pass'i duydum. Sizce almaya değer mi? Güzel grafikli hikayeli oyunlar var mıdır içinde? Baktım da hangi oyun seviliyor anlayamadım. Alsam da örneğin üyeliğimi iptal edebiliyor muyum? Yoksa belli bir süre taahhüt vermem gerekiyor mu önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleme:
Bayağı mantıklı bir program bu galiba oynama sürelerin de falan sıkıntı var mı peki yoksa istediğimiz kadar mı oynuyoruz benim için önemli olan bu.

Kullanan birisi olarak deneyimlerimi aktarayım Forza Horizon 5 indirdim hatalar yüzünden oyunum açılmadı ve çoğu kişide de öyle oyun yamaları geç ekleniyor bir de EA sports anlaşmalığında ücretsiz olan "FIFA 21" oyununu indiricektim EA App yükletti bana sonrasında giriş yapmama rağmen arka arkaya hata kodu aldım şu ana dek tek düzgün inen oyunum "A Way Out" oldu bence oyun piyasasına göre hem ucuz hem de 400+ fazla oyun imkanı sunuyor.

Dostum FIFA için değil FIFA 22 var zaten bende değişik oyunlar oynamak istiyorum artık :) cevaplarınız için çok sağ olun bu arada.
Bütün oyunlara aboneliğiniz süresince sınırsız erişebiliyorsunuz.

İşte bu güzelmiş.

Dostum FIFA için değil FIFA 22 var zaten bende değişik oyunlar oynamak istiyorum artık :) cevaplarınız için çok sağ olun bu arada.

İşte bu güzelmiş.

Ne demek rica ederiz ama ben sadece bazı oyunlarda ve EA sports anlaşmalı oyunlarda sıkıntı yaşayacağını bildirmek istedim iyi oyunlar dilerim.

Bir sürü oyun var benim de abonelik olan bir platformda(oyunlara sahip olmadan) oynamak konusunda çekincem vardı hocam. En azında bu şekilde ucuz alınıp denenebilir.

Dostum bu PC için de geçerli mi? Ultimate olan yanlış anlamadıysam Xbox ve PC için galiba.

Sağ olun cevaplarınız için tekrardan Game Pass'i kullandıktan sonra tecrübelerimi benim gibi merak eden diğer arkadaşlarda okuması için yazacağım.
Dostlar Game Pass'i satın aldım koduda aktifleştirdim yinelenen ödemeyi kapattım 2 aylık kod aldım 2 ayın sonun da kartımdan para çekmemesi için yinelenen ödemeyi kapatmak yeteerli mi yoksa aboneliği iptal edersem 2 ay sonra hesap otomatik kapanır mı burayı bir türlü anlayamadım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı