Microsoft Güncelleme ile Windows 7'yi bitiriyor mu?

M3R4KLI

Kilopat
Daha fazla  
Dün eskaza güncelleme denetledim ve 8 tane önemli güncelleştirme olduğunu söyledi, tabii art niyet gözetmeksizin güncellemelerini yaptım. Sonuç olarak bugün gün boyu PC internete bağlanmadı. Yerel Ağ Bağdaştırıcısı driver hatası verdi. WiFi ile bağlanayım dedim onu da kabul etmedi. Sürücüleri kaldırıp bilinen son sürücüleri yükledim sorunum geçmedi. Son olarak sistem geri yükleme yaptım 2 gün öncesine ve her şey çalışıyor. Bunu ben hayıra yoramadım artık varım bir de siz yorum yapın.

Windows 7 kullanıcılarını Windows 10'a geçiş yapmaya zorluyorlar. Hoş bir davranış değil. Ayrıca benim fikrimce güncelleştirmelerin yüklenmesi de gereksiz çünkü ben şu anki sistemimi artık internetten daha iyi bir sistemin iso dosyasını indirmeyecek kadar eski oluncaya kadar kullanırım.

Windows 7 sadece güncellenmeyecek ama 2020-21'e kadar güvenlik güncelleştirmesi alınacak diyorlar, Bana göre en stabil işletim sistemi Windows 7'dir sonrasında 8.1 ve en sonuncu da Windows 10. Her güncelleme ile delirtmesi olmasa gayet güzel :)

Alışın artık ölenle ölünmez, bırakın şu 7 sevdasını.
Windows 7 biteli yıllar olur zaten.
Arkadaşlar W7 bitti ben de biliyorum ama size anlatmak istediğim kasıtlı olarak bozuyor olabilirler mi? Aktif olarak kullandığım 2 masaüstü ve 2 laptop var bunların 2sini ücretsiz zamanında W10 a geçirdim 1laptop parca uyumsuzluğundan W10 kabul etmedi 1 masaüstü geç kaldığım için W7 kaldı para vermek istemedim zaten sadece LOL oynanıyor ve ödev yapılıyor. Olayın bu seviyeye gelmesi açıkçası üzdü beni.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı