Microsoft hesabı geri verilmiyor

Rhfet

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba dostlar. Yakın bir zamanda bilgisayarım RAT yedi ve bütün cookie, hesap bilgilerim çalındı. Neyse ki bütün hesaplarımı geri kurtarmayı başardım fakat Microsoft hesabım dışında. Kendilerine bir geri kurtarma Mail'i gönderdim. Her şeyi kanıtladım ve hesabın bana ait olmasına rağmen kendileri hesabın Mail'i değiştiği için hesabı geri veremeyeceklerini söylediler. Hesapta Xbox oyunlarım olduğu için kendilerine söyledim fakat kendileri bunun için bir şey yapamayacaklarını, oyunları tekrardan başka bir hesap kurarak tekrardan satın almamı önerdiler. Bunu yapmaya hakları var mı ve böyle bir şey cidden doğru mu?

resim_2024-03-17_033206134.png

resim_2024-03-17_033232190.png

Merhaba dostlar. Yakın bir zamanda bilgisayarım RAT yedi ve bütün cookie, hesap bilgilerim çalındı. Neyse ki bütün hesaplarımı geri kurtarmayı başardım fakat Microsoft hesabım dışında. Kendilerine bir geri kurtarma Mail'i gönderdim. Her şeyi kanıtladım ve hesabın bana ait olmasına rağmen kendileri hesabın Mail'i değiştiği için hesabı geri veremeyeceklerini söylediler. Hesapta Xbox oyunlarım olduğu için kendilerine söyledim fakat kendileri bunun için bir şey yapamayacaklarını, oyunları tekrardan başka bir hesap kurarak tekrardan satın almamı önerdiler. Bunu yapmaya hakları var mı ve böyle bir şey cidden doğru mu?

Eki Görüntüle 2143024

Eki Görüntüle 2143025

Eğer elinizde varsa satın alma dekontu ile dener misiniz o zaman belki verirler.

Eki Görüntüle 2143024

Eki Görüntüle 2143025
Muhtemelen hesabı geri alamayacaksınız. Nedeni ise sizin gibi birkaç kişi de forumda bu durumla alakalı konu açmıştı ve onlara da hesabı geri verilmemişti..
İşin ilginç tarafı Microsoft gibi bir firmanın hesap güvenliği hakkında baştan savma cevaplar vermesi. Bu durum herkesin başına gelebilir ki Steam bu dünya da tekel gibi ve rakipsiz. Ancak steamin her yönüyle kullanıcıya verdiği güven ve kaliteli sistemi ne epic games ile ne de mcstore verebilir.
Şansınızı bir daha deneyin, reditte konu açın ya da konuları bulun.

Eğer elinizde varsa satın alma dekontu ile dener misiniz o zaman belki verirler.

Hocam zaten hesabın çalındığını ve bana ait olduğunu doğruladım dekontlar ile. Adanlar bana bilerek vermiyor hesabı resmen. Sadece demek istediğim bunu yapmaya hakları var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı