Çözüldü Microsoft hesabı şifreyi kabul etmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Morg34

Hectopat
Ekran Alıntısı.PNG

Merhaba,

Windows'ta Microsoft hesabı açmak istediğimde böyle bir ekran geliyor, mailin şifresini giriyorum fakat kabul etmiyor.

Cihaz parolasından bahsediyor ama cihazımda şifre yok yardımcı olabilir misiniz?

Eki Görüntüle 1381173

Merhaba,

Windows'ta Microsoft hesabı açmak istediğimde böyle bir ekran geliyor, mailin şifresini giriyorum fakat kabul etmiyor.

Cihaz parolasından bahsediyor ama cihazımda şifre yok yardımcı olabilir misiniz?
Mail şifresinden bahsediyor, tekrardan kontrol etmeyi veya aklınızda başka bir şifre varsa onu girmeyi deneyin, en kötü olarak da şifrenizi sıfırlayın.

Cihaz şifrenizi istiyor ve cihazınızda şifre yoksa şifre koyup öyle deneyin bir de.

Mail şifresinden bahsediyor, tekrardan kontrol etmeyi veya aklınızda başka bir şifre varsa onu girmeyi deneyin, en kötü olarak da şifrenizi sıfırlayın.

Mail şifremi giriyorum onaylıyor ondan sonra bu ekran geliyor zaten aynı şifreyi giriyorum kabul etmiyor. Farklı bir şifreden bahsediyor.

Mail şifremi teyit ettim doğru.

Geri
Yukarı