Microsoft hesabına giriş yapıldığında önceden CMD ile etkinleştirilen Windows 10 zararlı mı?

Vengeance1000

Decapat
Daha fazla  
Merhaba ben Xbox için Microsoft uygulamasına oturumumu açacağım fakat bugünkü attığım formattan önce bilgisayarımdan Microsoft ve Xbox'a giriş yaptım. Bana senkranizasyon gibi bir şey yapıp yapmak istemediğimi sordu. Bende evet demiştim. Şimdi ben bu yeni formattan sonra Microsoft hesabıma giriş yapsam o CMD ile etkinleştirilen Windows 10 Key'i de aktif olur mu? Yoksa yeniden bir key mi aktif etmem lazım? Bu forumda da baktım CMD ile etkinleştirilen key, Microsoft sunucularından çıkıp başka sunuculara geçiyormuş. Böylelikle kredi kartı bilgiler, şifreler vs. çalınabiliyormuş.

Dediğim gibi bilgisayarıma şu an yeni format atıldı. Ben Microsoft hesabıma giriş yapsam senkranizasyon oluyor, yani görev çubuğunun rengini bu formattan önceki renk neyse o haline senkranizasyon şeklinde geri dönüyor. (Google hesabındaki olay gibi.) Ben işte senkranizasyon yapsam CMD ile açılan Windows 10 da senkranizasyon ile birlikte gelir mi? Eğer gelmesi ve bilgisayarıma zarar verme gibi bir durum söz konusuysa Microsoft hesabıma giriş yapmayacağım.

Konunun başlığını yanlış ifade etmiş olabilirim. Şunu da söylemeliyim amacım burada korsan kullanmak değil önceden CMD ile etkinelştirdiğim Windows 10'nun zararlı olup olmadığını öğrenmek.

Yeni konular

Geri
Yukarı