Microsoft hesap ekibi güvenlik uyarısı sahte mi?

Gelen 2 mailde doğru Microsoft tarafından gelen mailler, problem yok. "Microsoft hesabı" ve "Microsoft hesap" farklı mail akışlarında farklı Türkçe çeviri içerdiği için meydana gelmiş. Bu tip ufak çeviri farklılıkları her zaman meydana gelebiliyor.

Şu linke giderek son oturum açmaya çalışılan aktiviteleri görebilirsiniz. Örneğin benim hesabıma oldukça farklı yerlerden saldırılar mevcut ama Microsoft hepsini başarıyla engellemiş.

Eki Görüntüle 2159465

Mailler içerisinde yer alan mail adresinde sizin Gmail adresiniz mi yazıyor? Eğer yazıyorsa Gmail hesabınıza bağlı Microsoft hesabı açmış olabilirsiniz (Xbox uygulaması ile vs kullanmak için).

Örneğin benim Google hesabım, Microsoft e-posta adresim üzerinden çalışıyor. :)
Hocam şimdi baktım da dün tam 6 kere Microsoft hesabıma girmeye çalışmışlar ama girememişler ben bile ilk kez giriyorum adamlar ne aramış benim hesabımda acaba

Hocam şimdi baktım da dün tam 6 kere Microsoft hesabıma girmeye çalışmışlar ama girememişler ben bile ilk kez giriyorum adamlar ne aramış benim hesabımda acaba
İnternette bir yerlerde sızan bir şifreni belki giriş yaparız umuduyla deniyorlardır. :)

Girmişler sonra girememişler sonra bir daha girip daha da girememişler ben bir şey anlamadım MS hesabi Gmail'ime bağlıymiş ben bile ilk kez giriyorum ne aradılar acaba

İnternette bir yerlerde sızan bir şifreni belki giriş yaparız umuduyla deniyorlardır. :)
Ayrıca şifrem nerede sızmış olabilir çünkü ilkinde tutturmuşlar

Dark web raporunda ıdc Games forums diye bir yerde mail adresim çıkıyor 2021 yılında sızmış oraya biraz araştırdım 2021 yılında Zula hesap bilgilerini sizdirmis bu firmaya haberlerinde var internette sanırım oradan benim ms hesabına dadandilar.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2024-04-05-05-48-20-130_com.android.chrome-edit.jpg
    Screenshot_2024-04-05-05-48-20-130_com.android.chrome-edit.jpg
    97,4 KB · Görüntüleme: 15
Son düzenleme:
İçinde hiçbir şey olmayan sırf copilot için açtığım hesaba girmeye çalışmış herifler sen düşün isteseler kendim verirdim şifreyi üstlerine yapardım. 🤣🤣🤣

Yeni konular

Geri
Yukarı