Microsoft Lumia 640 XL mı Nokia Lumia 830 mu?

Samet Demir

Hectopat
Arkadaşlar iki telefondan birisini alacağım. Fiyat önemli değil ama sadece bu telefonlardan birini alacağım. Ali Güngör artık tüm telefonların Microsoft adıyla çıkacağını ve bunun bir geçiş dönemi olduğundan bahsetmişti. Ben de zaten geçmişte Nokia'dan sıkıntı çekmiş bir insanım ama Microsoft marka alırsam bir fark olur mu, bilmiyorum? Ayrıca bu iki telefon arasında neden 500 tl fiyat farkı var anlayabilmiş değilim. Ekran boyutu ve arka kamera benim için pek de önemli değil ama ön kamera önemli. Sizce hangisini neden tercih etmeliyim?

Microsoft yada Nakia adıyla çıkan telefonların bi farkı yok kalite vs bakımından sadece ismi değişti o konuda sıkıntı çekmezsin. İkisininde ön kamerası aynı , senin için ön kamera önemliyse lumia 735 almanı tavsiye ederim. İkisinden biri dersen bence 830 derim çünkü ikisinde de aman aman bi farkı yok özellik bakımından.Lumia 830' la sadece internette takılarak 3 günü çıkardığım zamanlar oldu.

Microsoft yada Nakia adıyla çıkan telefonların bi farkı yok kalite vs bakımından sadece ismi değişti o konuda sıkıntı çekmezsin. İkisininde ön kamerası aynı , senin için ön kamera önemliyse lumia 735 almanı tavsiye ederim. İkisinden biri dersen bence 830 derim çünkü ikisinde de aman aman bi farkı yok özellik bakımından.Lumia 830' la sadece internette takılarak 3 günü çıkardığım zamanlar oldu.
640xl ile 735 ikisindede ön kamera 5 mp

830-640xl aynı işlemci var. 640xl bataryası daha iyi.500tl fiyat farkı arka kamera dan kaynaklanabilir. Ön kamerası 640xl daha iyi,güncel ondan 640xl.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı