Microsoft mağaza 0x80131500 hatası

LiLPatatoo

Hectopat
Daha fazla  
Microsoft mağazasına girince kod: 0x80131500 hatasını veriyor. Sıfırladım olmadı, format attım olmadı, bir türlü düzelmiyor. Hesaptan çıkınca normal çalışıyor ancak herhangi bir hesaba girince hata veriyor.

Microsoft mağazasına girince kod: 0x80131500 hatasını veriyor. Sıfırladım olmadı, format attım olmadı, bir türlü düzelmiyor. Hesaptan çıkınca normal çalışıyor ancak herhangi bir hesaba girince hata veriyor.

Şu anda aynı sorun bende de var belki birçok insanda bu hata oluyordur.

Şu konuda çözüm sunulmuş bir bak istersen.

1670275993165.png

Bende sıkıntı yok. Hatta deneme amaçlı minecraft sekmesini açtım. Sizde bir şey var.

Eki Görüntüle 1594715
Bende sıkıntı yok. Hatta deneme amaçlı Minecraft sekmesini açtım. Sizde bir şey var.

Bende bunu aldıktan sonra hata vermeye başladı normalde illagal yollarla oynuyordum 200 TL ucuz geldi aldım konuyla alakası yok ama ne olduysa aldıktan sonra başıma geldi artık tesadüf mü bilemiyorum inşallah yarın düzelir.

Yeni konular

Geri
Yukarı