Microsoft neden hataları gidermiyor?

Mucosoft

Megapat
Makaleler
12
Windows 10'da pek çok hata var. O kadar güncelleme yapıldı. Ben de son güncellemeleri yüklüyorum. Halen hatalar duruyor. Hata dediğim bug. Peki firma bu hataları neden çözmüyor? Daha önce geri bildirim de attım.

Windows 10'da pek çok hata var. O kadar güncelleme yapıldı. Ben de son güncellemeleri yüklüyorum. Halen hatalar duruyor. Hata dediğim bug. Peki firma bu hataları neden çözmüyor? Daha önce geri bildirim de attım.
Şuanda sorumsuz ve şımarık bir firma başka bir açıklaması yok.

Son düzenleme:

Aciliyet durumuna göre öncelikli hataların giderilmesine yoğunlaşıldığını düşünüyorum örneğin hangi hatalardan bahsediyorsunuz?

Sorumsuz ve şımarık bir firma başka bir açıklaması yok.

Minecraft + Halo demek istiyorum hocam, şımarık bir firma diyorsunuz da sanki Microsoft sanki Activision ya da Tryarch gibi konuşuyorsunuz. Bana göre en iyi firma Microsoft'tur, ölümüne savunurum.
6 senedir Windows 10 kullanıyorum, bir hata ile karşılaşmadım. Acaba özellikle falan mı uğraşıyorsunuz hata versin diye?

Artı -2 Eksi
Minecraft + Halo demek istiyorum hocam, şımarık bir firma diyorsunuz da sanki Microsoft sanki Activision ya da Tryarch gibi konuşuyorsunuz. Bana göre en iyi firma Microsoft'tur, ölümüne savunurum.

6 senedir Windows 10 kullanıyorum, bir hata ile karşılaşmadım. Acaba özellikle falan mı uğraşıyorsunuz hata versin diye?
Dostum bu kadar fanboy olmaya gerek yok ilk olarak ben işletim sistemi ile ilgili olan ekip hakkında konuştum biraz eksik ve saldırganca yazmışım kusura bakmayın ama ve lakin şu kesindir ki microsoft şuanda eskiden yaptığı başarılarının ekmeğini yiyen şuanda ilgisiz bir şirkettir... Son olarak şu videoya göz atmanı tavsiye ederim :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Minecraft + Halo demek istiyorum hocam, şımarık bir firma diyorsunuz da sanki Microsoft sanki Activision'ya da tryarch gibi konuşuyorsunuz. Bana göre en iyi firma Microsoft'tur, ölümüne savunurum.

Microsoft'u bende severim ama abartmayalım. Geçen sene haziran ayında Windows 11 ön izlemesi kullanıma açıldığı gibi indirdim o zamandan düne kadar sürekli her güncellemeyi yaparak kullandım. 2 gün önce tam sürüme geçtim ve gördüm ki geçen yazdan beri bilgisayarı uykuya alıp uyandırdıktan sonra görev çubuğundaki ikonların kaybolması sorunu hala çözülmemiş. Görev çubuğundan sürükle bırak özelliği hala aktive edilmemiş. Büyük hataları anlarım ama bu tür günlük kullanımı etkileyen hatalar yapılmamalı veya şimdiye kadar çözülmüş olmalı. Driver sorunu falan hiç çıkmadı ama uykudan sonra ikonların geri gelmesi için dosya gezgininin baştan başlatılması gerek. Normal bir kullanıcı bunu nasıl yapacağını bilmediği için bilgisayarı baştan başlatmak istemez veya bilse bile Görev Yöneticisi'nden uğraşmak istemez.

Dostum bu kadar fanboy olmaya gerek yok ilk olarak ben işletim sistemi ile ilgili olan ekip hakkında konuştum biraz eksik ve saldırganca yazmışım kusura bakmayın ama ve lakin şu kesindir ki microsoft şuanda eskiden yaptığı başarılarının ekmeğini yiyen şuanda ilgisiz bir şirkettir... Son olarak şu videoya göz atmanı tavsiye ederim :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Fanboyluk yapmıyorum, daha önce yaptığı projelerin iyi olduğunu biliyorum ondan dolayı iyi bir şirket asıl siz haterboy olmayın.

Artı -1 Eksi
Aciliyet durumuna göre öncelikli hataların giderilmesine yoğunlaşıldığını düşünüyorum örneğin hangi hatalardan bahsediyorsunuz?
Bunlar bazı hatalar. Uzun zaman oldu, halen aynı durum. Herhalde unuttular.

Çünkü geliştiriciler artık Windows 11 ile çalışıyor Windows 10 21H2 son sürümdür Windows 10 artık güvenlik ve kalite güncelleştirmesi alacak.

Geri
Yukarı