Microsoft Office 2007 kurulum CD'sini USB'ye çevirme

AidenPearce

Hectopat
Elimde Microsoft'tan alınmış bir Office 2007 CD'si var. Bunu güncel laptopuma kurmak istiyorum ama laptopta CD okuyucu yok. CD'yi içeriğini bozmayacak şekilde nasıl USB tak-çalıştır belleğe dönüştürebilirim? Lisansı girerek orijinal kullanmak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
CD'nin resmini atar mısınız? Bide elinizde lisans kodu var değil mi?
Ekleme: Elimde bu CD'lerin ".iso" dosyaları var. En kötü durumda internetten ".iso" dosyalarını indiririz.

CD-ROM'u olan bilgisayara CD'yi tak ve flash belleğide tak sonra CD içerisine gir hepsini seç flash belleğe at.
CD'nin içine girilmiyor. Tıkladığımda kurulum sihirbazı çalışıyor.
CD'nin resmini atar mısınız? Bide elinizde lisans kodu var değil mi?
Ekleme: Elimde bu CD'lerin ".iso" dosyaları var. En kötü durumda internetten ".iso" dosyalarını indiririz.
Elimde lisans kodu var. Sahip olduğum CD bu.

1649322257934.png

Bende Türkçe ".iso" dosyası var. İsterseniz onuda verebilirim. Ama sizinkisi şu:

Yukarıdaki dosyayı indirin. Sonra aşağıda verdiğim linkten programı indirip ".iso" dosyasını programın içine atın. Biraz (4-5 dakika) bekleyip çıkan kodları Google'dan yada yukarıdaki linkten aratın. "SHA1" kodları eşleşmeli. Artık ".iso" dosyanızdan kurulum yapabilirsiniz.

Bilgisayara gir CD-ROM'a sağ tıkla aç de içine girmiş olursun.
Bahsettiğiniz yöntemde kolay bir şekilde yapabilir miyim? CD'yi bozmak istemiyorum.
Bende Türkçe ".iso" dosyası var. İsterseniz onuda verebilirim. Ama sizinkisi şu:

Yukarıdaki dosyayı indirin. Sonra aşağıda verdiğim linkten programı indirip ".iso" dosyasını programın içine atın. Biraz (4-5 dakika) bekleyip çıkan kodları Google'dan yada yukarıdaki linkten aratın. "SHA1" kodları eşleşmeli. Artık ".iso" dosyanızdan kurulum yapabilirsiniz.
Deneyeceğim. Teşekkürler.

Geri
Yukarı