Microsoft Office Excel hata veriyor

Hocam geçmiş olsun virüs bulaşmış gibi dosyalarınız Kilobayt boyutunda görünüyor. Bozuk dosyayı yükleyin bir servise indirip bakayım.
Hocam sizden haber bekliyorum
Hocam dosyayı indirdim düşündüğüm gibi virüs değil. Dosyanız şu an bozuk ben de açamadım. 18.00 da mesaim bitiyor. Ama yarına kadar çözememişseniz eğer sabah geldiğimde tekrar ilgileneceğim. Bilginiz olsun.
Evet sorun dosyalarda...
Hocam o dosylar çok önemli bi şekilde çöze bilirsek inanın çok dua alırsınız.

Saygılarımla

Birkaç yöntem yazıyorum onları deneyelim.

1-Program ekle kaldır kısmından kullandığın Office sürümünün üzerine tıkla yukarıda değiştir yazar onu seç ve onarım yap.

2- Excel'in bulunduğu klasörde gizli dosyaları göster bölümünü aç ve $ABBAS NİNJER ÖRENCİ. Xlsx şeklinde arat dosyanın temp hali var diye açılmıyor olabilir eğer var ise onu sil tekrar dene.

Üstat seni bu ara çok rahatsız ediyorum ama sence dosya ölmüş müdür? @Recep Baltaş
Konu sahibi arkadaş belgeler önemli dediği için yardımcı olmak istedim.

Son düzenleme:
Birkaç yöntem yazıyorum onları deneyelim.

1-Program ekle kaldır kısmından kullandığın Office sürümünün üzerine tıkla yukarıda değiştir yazar onu seç ve onarım yap.

2- Excel'in bulunduğu klasörde gizli dosyaları göster bölümünü aç ve $ABBAS NİNJER ÖRENCİ. Xlsx şeklinde arat dosyanın temp hali var diye açılmıyor olabilir eğer var ise onu sil tekrar dene.

Üstat seni bu ara çok rahatsız ediyorum ama sence dosya ölmüş müdür? @Recep Baltaş
Konu sahibi arkadaş belgeler önemli dediği için yardımcı olmak istedim.
Hocam deniyorum durum biliriceğim Teşekkür ederim.
Hocam deniyorum durum biliriceğim Teşekkür ederim.
Hocam denedim Office,nin bir çok sürümünü denedim lisanslı kulandığım sürüm 365 birkaç farklı bilgisayarda da açmaya çalışdım ancak sonuç aynı. Bu arada bütün ekran görüntüsündek dosylarım 600 küsür bu şekilde hocam yine ekran görüntüsü atıyorum eğer yapa bilirseniz Uzak bağlantıda vere bilirim Teamwiver Anydesk Alpemix
Saygılarımla Şəhram Seyidov
İnstegram @ceysat
Facebook /ceysat
Mail [email protected]

Son düzenleme:
Hocam deniyorum durum bildireceğim teşekkür ederim.

Hocam denedim Office, in birçok sürümünü denedim lisanslı kullandığım sürüm 365 birkaç farklı bilgisayarda da açmaya çalıştım ancak sonuç aynı. Bu arada bütün ekran görüntüsündeki dosyalarım 600 küsur bu şekilde hocam yine ekran görüntüsü atıyorum eğer yapabilirseniz Uzak bağlantıda verebilirim Teamwiver AnyDesk Alpemix
Saygılarımla Şəhram Seyidov
Instagram @ceysat
Facebook /ceysat
Mail [email protected]

Vallahi hocam 2 saate yakın araştırdım, internette bulduğum yolları denedim ama açılmadı. Artık size benden daha bilgili biri lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı