Microsoft Office'ten okul lisansı nasıl kaldırılır?

equator

Hectopat
Yer
Midland
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba,

Biliyorsunuz ki akademik kullanım için okul maili ile Microsoft Office uygulamalarını ücretsiz olarak kullanabiliyorsunuz. Okuldan mezun oldum, bu yüzden okul mailine erişimim yok artık. Office uygulamalarından okul mailimi/lisansımı kaldırmak istiyorum fakat kaldırmanın yolunu bir türlü bulamadım. Okul mailimi Ayarlar -> Hesaplar -> iş yeri veya okula erişim kısmından kaldırdım fakat Office uygulamalarında hala aşağıdaki fotoğraftaki gibi gözüküyor. Bu maili tamamen Office uygulamasından kaldırmak istiyorum ki kendi mailim ile lisansımı kullanabileyim.

1.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaldır var yukarıda hesap resminin altında. Onu deneyin.
O benim şu an kullandığım mail hesabını kaldırıyor okul mailini değil. Onu kaldırdığımda kırmızı gözüken okul mailli kısım hala duruyor. Bakınız: ilk fotoğraf.
Office'i kaldırıp tekrar kurmayı denediniz mi?

Düzenleme: @equator denediniz mi?
Kurumlar için Office'i kaldırdım yeni Microsoft 365 lisansı aldım şu an kargoyu bekliyorum. Lisans gelince ürün anahtarını girip Office uygulamalarını indireceğim sonucu yazarım.
Office'i kaldırıp tekrar kurmayı denediniz mi?

Düzenleme: @equator denediniz mi?
20 Mart 2022 güncelleme: Bilgisayardan bütün Office uygulamalarını ve Office uygulamasının kendisini kaldırdım. Yeni lisans alıp şu an kullandığım mail adresi ile birleştirdim. Lisans sayfasından Office programlarını kurdum ve şu an okul hesabım kaldırılmış ve kendi hesabım abone olarak gözüküyor.

Son düzenleme:
O benim şu an kullandığım mail hesabını kaldırıyor okul mailini değil. Onu kaldırdığımda kırmızı gözüken okul mailli kısım hala duruyor. Bakınız: ilk fotoğraf.

Kurumlar için Office'i kaldırdım yeni Microsoft 365 lisansı aldım şu an kargoyu bekliyorum. Lisans gelince ürün anahtarını girip Office uygulamalarını indireceğim sonucu yazarım.

20 Mart 2022 güncelleme: Bilgisayardan bütün Office uygulamalarını ve Office uygulamasının kendisini kaldırdım. Yeni lisans alıp şu an kullandığım mail adresi ile birleştirdim. Lisans sayfasından Office programlarını kurdum ve şu an okul hesabım kaldırılmış ve kendi hesabım abone olarak gözüküyor.
Kurumlar icin office nasil kaldirdiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı