Windows 10 ekran kartını görmüyor ve bozuk görüntü hatası veriyor

Tyrex00

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, bir hata alıyorum ve bilgisayar ekran kartını görmüyor. Formatladım, USB'den formatlamam Max 20 dakika sürdü, neden o kadar az olduğunu bende bilmiyorum. Formatlamadan önce her şey yerinde çalışıyordu. Aldığım hatayı fotoğraf olarak koyuyorum yardım edebilir misiniz?

20240520_234006.jpg

Çözüm
Hata OneDrive üzerinden geliyor. Bozuk görüntü diye tabir edilen ekran kartıyla alakalı değil muhtemelen. Cihazı açıp Aygıt Yöneticisi'nden görüntü bağdaştırıcısından ekran kartının görünüyor olup olmadığına bakın. Tüm driverları güncelleyin. Windows Update'in tüm güncellemelerini alın. OneDrive'ı ise Görev Yöneticisi > Başlangıç kısmından devre dışıya alın. Sorun çözülür.
Hata OneDrive üzerinden geliyor. Bozuk görüntü diye tabir edilen ekran kartıyla alakalı değil muhtemelen. Cihazı açıp Aygıt Yöneticisi'nden görüntü bağdaştırıcısından ekran kartının görünüyor olup olmadığına bakın. Tüm driverları güncelleyin. Windows Update'in tüm güncellemelerini alın. OneDrive'ı ise Görev Yöneticisi > Başlangıç kısmından devre dışıya alın. Sorun çözülür.

Çözüm
Hata OneDrive üzerinden geliyor. Bozuk görüntü diye tabir edilen ekran kartıyla alakalı değil muhtemelen. Cihazı açıp Aygıt Yöneticisi'nden görüntü bağdaştırıcısından ekran kartının görünüyor olup olmadığına bakın. Tüm driverları güncelleyin. Windows Update'in tüm güncellemelerini alın. OneDrive'ı ise Görev Yöneticisi > başlangıç kısmından devre dışıya alın. Sorun çözülür.

Sorun çözüldü, teşekkür ederim🙂

Geri
Yukarı