Microsoft PC Manager sağlıklı çalışmıyor

537017

Centipat
Birkaç sorunun program kaynaklı olduğunu görünce biraz soğudum ve sorunlar giderilene kadar kaldırmak istedim. Ancak "PC Manager" uygulamasını nasıl kaldırırsam kaldırayım 1-2 saat içinde yeniden kendi kendine kuruluyor. 2 haftadır 20 defa kaldırdım. İnternette herhangi bir bilgi yok ancak yapay zekâ, Windows 11 yeni güncellemesi ile dahili olarak otomatik yüklenebileceğinden bahsetti. Problemi yaşayan var mı merak ettim.
Şu an için bilgisayar başlangıcında başlamasını devre dışı bıraktım ancak programın bilgisayara kâbus gibi çökmesi beni tedirgin etti.

PC Manager ile yaşadığım sorunlar;
  • PC Manager uygulaması Windows yerleşik antivirüs gerçek zamanlı korumasını ve Denetimli klasör erişimini kafasına göre devre dışı bırakması. Açmaya çalıştığımda 3. Taraf yazılımlar tarafından yönetilir gibi engelleme koyması. Hangi mantığa göre devre dışı bıraktığını tespit edemedim, bir gün bakıyorum antivirüs kapalı.
  • PC Manager uygulamasında RAM kullanım %28 gösterirken temizliyorum, %21'e düşüyor ancak görev yöneticide 100 MB kadar fark görülüyor. Değerler bana göre yanıltıcı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı