Microsoft Rezerve Sonrası Windows 10 Sınırsız Mıdır?

Mert Kamit

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

Orijinal Windows 7 kullanıyorum. Bunu Windows 10'a taşımak istiyorum. Ancak 29 Temmuz rezervasyonu ile değilde direkt bir şekilde taşımak istiyorum.

Bu durumda Windows 10'a geçirdiğimde bilgisayarı, Windows 10'u sınırsız olarak ücretsiz bir şekilde kullanabilir miyim? Yoksa rezerveyi yapıp 29 Temmuz'u mu bekleyeyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Böyle bir şey mümkün değil diye biliyorum. Windows 8.1.3'e geçin ve rezerve yaptırınız ama lisansınız orijinal olsun.

Geçiş olacak fakat Windows 7 denen saçmalığı neden daha kullanıyorsunuz anlamıyorum? Size tavsiyem Windows 10'a alışma aşamasında sıkıntılar yaşamamak için Windows 8.1.3 ile alıştırmalara bence şimdiden başlayın. Ek olarak Sosyal'de Windows 7'ye destek yok.

Elinde lisansın olsun gerisi mühim değil, rezervasyona bile gerek yok, rezervasyon sadece çıktı diye bildirmek için. W10 çıktıktan sonra yükseltebileceksin, istersen microsoftu ara sor 4446787.
W8 kurmana gerek yok W10 çıkınca ona geçeceksin zaten iki defa sistem değiştirmeye gerek yok, zaten 7 lisansın var 8 lisansı mı alacaksın bi de.

Geçiş olacak fakat Windows 7 denen saçmalığı neden daha kullanıyorsunuz anlamıyorum? Size tavsiyem Windows 10'a alışma aşamasında sıkıntılar yaşamamak için Windows 8.1.3 ile alıştırmalara bence şimdiden başlayın. Ek olarak Sosyal'de Windows 7'ye destek yok.

Birçok bilgisayarımda zaten Windows 8.1 kullanmaktayım. Bu daha çok kullanılmayan, geride kalan bir kasa idi. 2010'da mı ne Windows 7 almıştım. Benim de istediğim destek Windows 7 değil zaten Windows 10.

Elinde lisansın olsun gerisi mühim değil, rezervasyona bile gerek yok, rezervasyon sadece çıktı diye bildirmek için. W10 çıktıktan sonra yükseltebileceksin, istersen microsoftu ara sor 4446787.
W8 kurmana gerek yok W10 çıkınca ona geçeceksin zaten iki defa sistem değiştirmeye gerek yok, zaten 7 lisansın var 8 lisansı mı alacaksın bi de.

Bende buna değinmek istiyorum. Yani her iki şekilde 29 Temmuzu beklemeliyim?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı