Microsoft Sidewinder Precision sürücüsü

Bende de aynı direksiyon var sürücüsü internete yok eski direksiyon olduğu için cdleri var direksiyona özel onlarda hala satılıyor mu bilmiyorum yani bulmak zor ben çok araştırdım bulumayınca titreşimsiz oynamaya karar verdim

Bende de aynı direksiyon var sürücüsü internete yok eski direksiyon olduğu için cdleri var direksiyona özel onlarda hala satılıyor mu bilmiyorum yani bulmak zor ben çok araştırdım bulumayınca titreşimsiz oynamaya karar verdim.

Eksenler ters oluyor onu düzeltebilir miyiz?

yani gaz ile direksiyon ekseni aynı yerde

Bende de aynı direksiyon var sürücüsü internete yok eski direksiyon olduğu için cdleri var direksiyona özel onlarda hala satılıyor mu bilmiyorum yani bulmak zor ben çok araştırdım bulumayınca titreşimsiz oynamaya karar verdim.

Bilgin var mı?

Onu yapmak için direksiyonun ayarlarını düzeltmen lazım hangi Windows'u kulanıyosun

Eyer işey yaramasa direksiyonunda bir sıkıntı olabilir

Denetim Masası'na gir donanım ve sese gir aygıtlar ve yazıcılar orada zaten direksiyonun gözükecektir sağ tıklayıp direksiyonun ayarlarını yap

Denetim Masası'na gir donanım ve sese gir aygıtlar ve yazıcılar orada zaten direksiyonun gözükecektir sağ tıklayıp direksiyonun ayarlarını yap.

Oradan denedim beceremedim biraz daha yardım eder misin?

Denetim Masası'na gir donanım ve sese gir aygıtlar ve yazıcılar orada zaten direksiyonun gözükecektir sağ tıklayıp direksiyonun ayarlarını yap
?

@arihuseyinefe

@arihuseyinefe boş bir zamanında yardım eder misin?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı