Microsoft Store "0x00000194" hatası

healtenes

Decapat
Normal bir şekilde Microsoft Store'u kullanıyordum ama ancak birden açılmamaya başladı tüm çözüm yöntemlerini denedim ama olmadı ardından bilgisayara format atmayı tercih ettim ama bu sefer farklı bir sorunla karşılaştım. Hata kodu 0x00000194 ama herkesteki gibi sayfa yüklenmedi değil de "tarafımızda bir sorun oluştu" uyarısı verdi tüm YT videolarına baktım ama hiçbiri işe yaramadı. Yardım edebilir misiniz?
Not: PC'ye format attığımda Microsoft Store yoktu manuel olarak ekledim.

Dosya Ekleri

• resim_2022-08-31_161530338.png
    resim_2022-08-31_161530338.png
    60,6 KB · Görüntüleme: 45
PC'ye format attığınız halde Microsoft Store olmaması ve kendiniz kurmak zorunda kalmış olmanız ilginç.

Formatı temiz kurulum şeklinde USB'den yaptınız değil mi? Kullandığınız ISO dosyasını nereden indirdiniz? Windows'u USB'ye yazdırırken herhangi bir sıkıntı oldu mu?

Artı -1 Eksi
PC'ye format attığınız halde Microsoft Store olmaması ve kendiniz kurmak zorunda kalmış olmanız ilginç.

Formatı temiz kurulum şeklinde USB'den yaptınız değil mi? Kullandığınız ISO dosyasını nereden indirdiniz? Windows'u USB'ye yazdırırken herhangi bir sıkıntı oldu mu?

İlginç bir durum değil hocam. LTSC'ya da LTSB kurmuş olabilir. Bu Windows sürümlerinde Store yüklü olarak gelmez.

Artı -1 Eksi

"
Evet USB ile yükledim hiçbir sorunda olmamıştı.

İlginç bir durum değil hocam. LTSC'ya da LTSB kurmuş olabilir. Bu Windows sürümlerinde Store yüklü olarak gelmez.
Bu yüzden nereden indirdiniz diye sormak istedim konu sahibine. Dediğiniz sürümler de Microsoft'un tabi ama böyle sorsam da anlaşılır diye tahmin ettim. Sormam gereken nereden indirdiğinden ziyade hangi versiyonu kurdun sorusuydu, haklısınız doğru.

Formattan önce Microsoft Store kullanabildiğini okuyunca bu sürümlere olanak vermedim. Genelde son kullanıcı sürümleri kullanıldığı için ilginç geldi Microsoft Store'un olmaması. :)

Ben uygulamayı 3. parti olarak indirdiğim için olabilir diye düşünüyorum eğer böyleyse silmem veya reset atmam vs. gerekir mi?
Not:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videodan indirdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı