Microsoft Store 0x00000194 Hatası

CanPatrioTic

Kilopat
Yer
Keçiören/Ankara
Daha fazla  
Meslek
Üniversite Öğrencisi
Merhaba arkadaşlar Microsoft Store'dan uygulama veya oyun indirmek istiyorum fakat 0x00000194 hatasını alıyorum.

1533152703226.png

Çözümü nedir?
Yardım edecek yok mu ? :/

Son düzenleme:
Tekrarlayarak yaparak geçici bir çözüm var arkadaşlar. Mağazayı açıp hesabınızdan çıkış yapın. Böylece sorun düzeliyor. İndirmek istediğiniz bir şey var ise indirin o sırada hesabınıza giriş yapmak isteyecek. Girin ve devam edin. İndirme başlıyor. Başka bir indirme yapmak istediğiniz zaman tekrar aynı işlemleri yapın.

Bende böyle çözüm buldum ancak bu sorun Microsoft taraflı bir sorun. Daha önce de başka bir kod ile karşılaşmıştık
Tekrarlayarak yaparak geçici bir çözüm var arkadaşlar. Mağazayı açıp hesabınızdan çıkış yapın. Böylece sorun düzeliyor. İndirmek istediğiniz bir şey var ise indirin o sırada hesabınıza giriş yapmak isteyecek. Girin ve devam edin. İndirme başlıyor. Başka bir indirme yapmak istediğiniz zaman tekrar aynı işlemleri yapın.

Geçici bir çözüm olarak sunduğun çözüm için teşekkür ederim.

Merhaba arkadaşlar Microsoft Store'dan uygulama veya oyun indirmek istiyorum fakat 0x00000194 hatasını alıyorum.

Eki Görüntüle 319939
Çözümü nedir?
Yardım edecek yok mu ? :/

--Sorunun kendimce bulduğum net çözümü istediğiniz uygulamayı öncelikle browser üzerinden windows mağazasında bulup yükleye tıklayın. Windows Strore açmak için soracaktır kabul edin. Bu şekilde istediğiniz uygulamayı indirebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı