Microsoft Store Açılmıyor

Eğer microsoft store açılmıyorsa Bağlantı sorunlarını dene 1 2. Windows 'un en son güncelleştirmesine sahip olduğundan emin olun : başlat Settings Update & Security > Windows Update > Check for Updates& > 'ı seçin 3.
  1. Saat ve konum ayarlarınızı denetleyin: Başlat 'ı seçin ve sonra Ayarlar > zaman & dili 'ni seçin. Saat ayarlarınızı doğrulamak için tarih & saatini seçin ve konumunuzu kontrol etmek için bölge 'yi seçin. Bu ayarların geçerli konumunuzu ve saat diliminizi göstermesi gerekir.
  2. Microsoft Store önbelleğini temizleyin. Windows Logo Tuşu + R'ye basarak Çalıştır iletişim kutusunu açın, wsreset.exe yazın ve ardından Tamam'ı seçin.Not: Boş bir Komut İstemi penceresi açılır, yaklaşık on saniye sonra pencere kapanır ve Microsoft Store otomatik olarak açılır.

Merhabalar. Bilgisayara Windows 10 kurulum yapıldı, kendim yapmadım. Yeni aldığım SSD'ye kurulum yapıldı HDD'ye dokunulmadı.

İlk anda Microsoft Store çalışırken, şimdi açılmıyor. Buna bağlı olarak Hesap Makinesi gibi Windows Corporation ürünleri de çalışmıyor. Hatta Uygulamalar bölümünde Microsoft Store yok, görünmüyor.

Forumlarda, Microsoft'un kendi sitesindeki tüm çözümleri denedim. En temel aldığım hata PowerShell çözümü. Diğer her şey sorunsuz iken burada hata alıyorum. Resimlerde var.

Windows Sürümü OEM, bilgisayar alınalı beri bu şekilde çalıştı. Serial numarasını CMD üzerinden alıp not etmiştim. Kurulum sonrası ürün anahtarı değiştirme bölümünden tekrar seriali girdim. Şu an orijinal olarak etkinleştirilmiş görünüyor. Kafayı yemek üzereyim.

Kardeş. Bildiğim bir şey var bu sorunu BEN KAÇ KERE YAŞAMIŞTIM. Sadece Microsoft Store sıfırladım mağaza açılmadı gitti. Bildiğim şey bir şekilde Microsoft Store'yi silin sonra PowerShell'i yönetici olarak çalıştırın sonrada bu komudu yazın: Get-AppXPackage *WindowsStore* -AllUsers | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register "$($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml"} eğer bu olmazsa Komut İstemini yönetici olarak çalıştırın ve sfc /scannow komutunu kullanun. buda olmassa ben bilmem. gerçekten önerilerim bukadar

Geri
Yukarı