Çözüldü Microsoft Store BF4 DLC Steam'den alınan BF4'e aktif edilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

BRVWARRİOR

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, Microsoft Store'da BF4 DLC daha ucuz. Mic Store'dan alıp Steam'den alınan BF4'e aktif edilir miyim?

Çözüm
@BRVWARRİOR

Söyle bir video buldum. Belki isinize yarar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

20 kuruşa aldım

Orada ifade yani emoji diyor. Bunu oyunda kullanabileceginizi sanmiyorum. Sohbet ekraninda emoji olarak kullabilirsiniz anca.

Topluluk Pazarinda Battlepack göremedim. Steam üzerinden aliniyor mu bilmiyorum, fakat öyle görünmüyor.
Büyük ihtimalle sadece Xbox'ta çalışıyordur. Zaten Steam'de sadece premium sürüm satılıyor, içinde bütün ek paketler var. Bütün ek paketler dediğim de shortcut kitler yok, yanlış anlaşılma olmasın.

Hocam bir de Steam pazardan battlepack aldım onu nasıl aktif edebilirim oyunda.
Hayir. Steam'den alinan oyunun ek paketlerini ayni sekilde Steam üzerinden almaniz gerek.
Hocam bir de Steam pazardan battlepack aldım onu nasıl aktif edebilirim oyunda.

Dosya Ekleri

• IMG_20210402_093801.jpg
    IMG_20210402_093801.jpg
    47,1 KB · Görüntüleme: 27
@BRVWARRİOR

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

20 kuruşa aldım

Orada ifade yani emoji diyor. Bunu oyunda kullanabileceginizi sanmiyorum. Sohbet ekraninda emoji olarak kullabilirsiniz anca.

Topluluk Pazarinda Battlepack göremedim. Steam üzerinden aliniyor mu bilmiyorum, fakat öyle görünmüyor.

Çözüm
Hocam oyun dosyalarını kopyalayarak belki yapabilirsiniz ama başka yolu yok.

@BRVWARRİOR

Teşekkürler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı