Microsoft Store dosyaları bulunan oyunu tanıtmak

Efe Ergezer

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarımda bulunan bir problemden dolayı format atmam gerekti, oyun dosyaları elimde var ve Microsoft Store'nin indirmeye çalıştığı klasöre dosyaları kopyalasam bile Steam vb. platformlarda olduğu gibi doğrulama yapmıyor. Aynı dosyaları tekrardan indirmeye çalışıyor. Yaklaşık 80GB veriyi tekrardan indirmek istemiyorum, sizce ne yamalıyım?

Microsoft mağazada şu an böyle bir şey maalesef mevcut değil. Yeniden kurulum yapmak zorundasınız.

kurulum yeri seçiyorum kurulum başlamıyor. Çıldıracağım ya oynadığım online seviyem gitmiş mi olacak kurulursa

Bak ne diyeceğim şimdi sen windowsapps klasörüne sağ tıkla özelliklerden güvenlik sekmesine git oradan gelişmiş i seç sahibi diye yukarıda yer var orada değiştir i tıkla ve tekrar gelişmiş i seç ve bul u tıkla sonra kendi kullanıcı ismini seç tamam de uygula de. Artık klasörün içini açabileceksin. Asıl konu sen oradaki iki tane Forza 4 klasörünü kopyala yapıştır C:\Program Files\WindowsApps\ konumuna yapabilirsen çünkü kopyalamaya izin vermiyor normalde. Yapabilirsen o zaman Windows'un olduğu diski seçer oraya yükleme yapmasını sağlarsın dene istersen.

Taşınmıyorsa şu programı kur ve klasörü bununla taşımayı dene

https://down.gezginler.net/1881-Unlockerx64_1.9.2.msi

Son düzenleme:
Bak ne diyeceğim şimdi sen windowsapps klasörüne sağ tıkla özelliklerden güvenlik sekmesine git oradan gelişmiş i seç sahibi diye yukarıda yer var orada değiştir i tıkla ve tekrar gelişmiş i seç ve bul u tıkla sonra kendi kullanıcı ismini seç tamam de uygula de. Artık klasörün içini açabileceksin. Asıl konu sen oradaki iki tane Forza 4 klasörünü kopyala yapıştır C:\Program Files\WindowsApps\ konumuna yapabilirsen çünkü kopyalamaya izin vermiyor normalde. Yapabilirsen o zaman Windows'un olduğu diski seçer oraya yükleme yapmasını sağlarsın dene istersen.
dediğini yaptım klasörün içerisine girebildim sorun şu buraya yükleme neden başlamıyor başka disk seçtim orada başlıyor
disk kapasite mi istiyor acaba? bir sorumda şu silip yüklersem eski hesabım kalır mı yani store dan yüklüyorum sonuçta

Disk kapasite mi istiyor acaba? Bir sorumda şu silip yüklersem eski hesabım kalır mı yani Store'dan yüklüyorum sonuçta.

Evet yok mu kapasitesi yoksa yüklemez. Hesap derken hesaplara bir şey olmaz ki bu işlemlerden.

Dediğini yaptım klasörün içerisine girebildim sorun şu buraya yükleme neden başlamıyor başka disk seçtim orada başlıyor.

C:\Program Files\WindowsApps\ konumuna taşıyabilirsen sadece Forza ile başlayan klasörü kopyalamaya izin vermiyor normalde. Ama sana link verdiğim program ile move diye seçenek var ilk programı açtığında hemen taşıyacağın klasörü göstermen gerek. Sonra seçenekler çıkıyor oradan move yani taşıma olanını seçersen sonra taşıyacağın yeri seçiyorsun taşıyabilirse o zaman Windows'un olduğu diski seçer oraya yükleme yapmasını sağlarsın dene istersen.

Geri
Yukarı