Çözüm Microsoft Store indirmenin baştan başlaması

• Konuyu başlatan Akif
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 486
Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Akif

Technopat
Sosyal Tayfı
Makaleler
65
Daha fazla  
Meslek
Öğretmen
İki hafta sonra sorunun çözümünü buldum. Umarım herkes için faydalı olur. Çünkü Microsoft desteği bile soruna cevap verememiş. Sorunu yaşadığım konu şu: Microsoft Store indirme baştan başlıyor

Bu sorundan önce Epic Games'te indirme yavaş olduğu için güvenlik duvarına bir profil eklemiştim. Bu sayede Epic Games indirmeleri hızlandı ve indirme hızı da Epic Games'te görünmemeye başladı. İlgisiz gibi gelse de eklediğim bu profili silince sorun çözüldü. Bilgisayarı kapatıp açsam da indirmeler kaldığı yerden devam ediyor. Sorunun çözümü ise şu şekilde. Aramaya şunu yazdım:

1610722282996.png

Sonra açılan pencereden soldaki Gelen Kuralları seçeneğine tıkladım. Bu ekrana daha önceden eklemiş olduğum EU4 isimli profili buldum ve sağ tıklayıp sildim. Eğer sonradan elle eklediğiniz farklı profiliniz varsa bilgilerini yedek alarak silebilirsiniz.

1610722312554.png

Sonrasında hem Store hem de Xbox'ta ne kadar durdursak da, elektrik kesilse de indirme baştan başlamadı. Ekran görüntüsündeki indirmeyi 4-5 kez duraklattım ve bir kez de elektrik kesildi. Ancak kaldığı yerden devam ediyor artık. Umarım faydası dokunur.

1610722383090.png

Son düzenleyen: Moderatör:
İki hafta sonra sorunun çözümünü buldum. Umarım herkes için faydalı olur. Çünkü Microsoft desteği bile soruna cevap verememiş. Sorunu yaşadığım konu şu: Microsoft Store indirme baştan başlıyor

Bu sorundan önce Epic Games'te indirme yavaş olduğu için güvenlik duvarına bir profil eklemiştim. Bu sayede Epic Games indirmeleri hızlandı ve indirme hızı da Epic Games'te görünmemeye başladı. İlgisiz gibi gelse de eklediğim bu profili silince sorun çözüldü. Bilgisayarı kapatıp açsam da indirmeler kaldığı yerden devam ediyor. Sorunun çözümü ise şu şekilde. Aramaya şunu yazdım:

Eki Görüntüle 837351

Sonra açılan pencereden soldaki gelen kuralları seçeneğine tıkladım. Bu ekrana daha önceden eklemiş olduğum EU4 isimli profili buldum ve sağ tıklayıp sildim. Eğer sonradan elle eklediğiniz farklı profiliniz varsa bilgilerini yedek alarak silebilirsiniz.

Eki Görüntüle 837352

Sonrasında hem Store hem de Xbox'ta ne kadar durdursak da, elektrik kesilse de indirme baştan başlamadı. Ekran görüntüsündeki indirmeyi 4-5 kez duraklattım ve bir kez de elektrik kesildi. Ancak kaldığı yerden devam ediyor artık. Umarım faydası dokunur.

Eki Görüntüle 837355

Elinize sağlık hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı