Microsoft Store, Oyun Yükleme Konumunu Seçme İmkanı Tanıyacak

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Microsoft Store Reklamları

Oyuncular büyük bir dertten kurtuluyor. 2012 yılında Windows 8 ile piyasaya sürülen Microsoft Store zaman içinde büyüdü ve birçok güncelleme aldı. Uzun zamandır beklenen özellik gelmemişti. Nihayet 10 yılı aşkın bir süre sonra gelecek olan yenilik Windows oyuncularına derin bir oh çektirecek: Artık oyunları tam olarak hangi klasöre indireceğimizi seçebileceğiz. Bir Microsoft Store mühendisi tarafından […]

Devamı: Microsoft Store, Oyun Yükleme Konumunu Seçme İmkanı Tanıyacak
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

İndirme konumunu seçebiliyorduk. Zahmetliydi ama yapılıyordu. Sorun halen oyunlara mod ve yama yapamamak. Bunu çözmeye hevesli olmadığı sürece avantaj sağlayamayacak. Windows işletim sistemi tarafında Apple benzeyebilir ama kısıtlamalar konusunda benzerse, insanları kendi mağazasından uzaklara götürecektir.

Son düzenleme:
Steam'in neden diğer bütün oyun dağıtım mecralarından ilerde olduğunun kanıtı bu haber. Steam oyun satın alma platformunun ötesinde sosyal bir alan ve başarısını da aslında buna borçlu bir yerde. Tabii bu niteliğinin yanında kullanıcı dostu politikalarının da faydası var. Epic ve Microsoft Store ise yapılabilecek basit değişiklikler için senelerdir uğraşıp duruyorlar ama sonuç hala hüsran. :D

Anca indirdikten sonra Ayarlar'dan taşıyabiliyorduk, pek tabi biraz angarya bir yöntemdi daha yeni mi düzeltmişler?

Steam'in neden diğer bütün oyun dağıtım mecralarından ilerde olduğunun kanıtı bu haber. Steam oyun satın alma platformunun ötesinde sosyal bir alan ve başarısını da aslında buna borçlu bir yerde. Tabii bu niteliğinin yanında kullanıcı dostu politikalarının da faydası var. Epic ve Microsoft Store ise yapılabilecek basit değişiklikler için senelerdir uğraşıp duruyorlar ama sonuç hala hüsran. :D
Steam'in geliştirilmesinde rol oynayanlar bu başarıyı tamamen hakediyor.
1700079107315.png

Yeni konular

Geri
Yukarı