Microsoft Teams, Yakında Microsoft Store Üzerinden İndirilebilecek

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Microsoft Teams Uçtan Uca Şifreleme

Microsoft Teams, yakında Windows 11 ve Windows 10 sürümlerinde yer alan Microsoft Store’da kullanıma sunulacak. Microsoft, yakında Microsoft Store üzerinde Teams uygulamasını yayınlayacak ve bu durum, kullanıcıların iletişim uygulamasını indirmesini ve yüklemesini kolaylaştıracak. Halihazırda Teams’in “klasik” sürümünü indirmenin tek yolu resmi web sitesine gitmek. Ancak bu, önümüzdeki ay içerisinde değişebilir. Klasik olarak adlandırılan Teams uygulamasının, […]

Devamı: Microsoft Teams, Yakında Microsoft Store Üzerinden İndirilebilecek
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

İlk önce bir giriş sorunlarını halletsinler. 700 kere giriş ekranına atıyor. Ödevimi yapamadım bunlar yüzünden. Yaptım ama nereye yükleyeceğimi Teams'de anlatmış hoca. Arkadaşım da pek yok. Yapamadım o yüzden.

Çok iyi uygulama idi zamanında bayağı faydalandık.
İlk önce bir giriş sorunlarını halletsinler. 700 kere giriş ekranına atıyor. Ödevimi yapamadım bunlar yüzünden. Yaptım ama nereye yükleyeceğimi Teams'de anlatmış hoca. Arkadaşım da pek yok. Yapamadım o yüzden.

Ödevi göndermek çok kolay tabii değişmediyse. Ödevi gönderirken sizden dosya istemesi lazım siz de dosyayı seçip gönderebilirsiniz. Güncelleme falan gelmediyse böyleydi.

Çok iyi uygulama idi zamanında bayağı faydalandık.

Ödevi göndermek çok kolay tabii değişmediyse. Ödevi gönderirken sizden dosya istemesi lazım siz de dosyayı seçip gönderebilirsiniz. Güncelleme falan gelmediyse böyleydi.
Giremiyorum ki uygulamaya. Giriş ekranına atıyor hep. Tekrar giriş yapıyorum.

Geri
Yukarı